Jump to content

1991 Model Mazda 929 Sentia

NoooFearrrr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar bu arabaya hayran kaldım ben inanın budan bir tana alacan bütün türkiyedeki 100.000 tl üstü araçlarla takılacan.  8:):P:D

200 hp civarı güç

3.0 ltr

V6

turbo

full deri döşeme

full+ full

uçak gibi bişey ya  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim hala favori aracımdır . Muhteşem bi araç belirli hıza ulaştığında arka tekerleride dönebiliyor aracın. Direksiz kapıları felan vs. vs . birçok özelliği var daha o senelerde adamlar şimdiki aracların teknolojini koymuşlar araca temiz bulsam keske bi tane :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

klipteki araç 50.000 lerde sıfır gibi , çok harika bir araç.

Böyle birşey bulsam kesin alırım şunun duruna bakarmısın sıfır gibi :) gerçekten harika bir kere kullanma fırsatım oldu hayran kaldım ...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arabadan bir sürü ilan vardı,alan yok.istanbul'da ümraniyede bir ilan var 2 senedir satılmıyor.Bu araba nın en önemli özelliklerinden birisi 40 km ye kadar 4 teker dönebiliyor ayrıca 3 ayrı sürüş özelliği var, yükselip alçalma.Royal classic den sonraki mazda nın amerikan arabasıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arabadan bir sürü ilan vardı,alan yok.istanbul'da ümraniyede bir ilan var 2 senedir satılmıyor.Bu araba nın en önemli özelliklerinden birisi 40 km ye kadar 4 teker dönebiliyor ayrıca 3 ayrı sürüş özelliği var, yükselip alçalma.Royal classic den sonraki mazda nın amerikan arabasıdır.

Aracına bakmazsan değerini istemezsen satılmaz tabiki. 2 senedir ne kadar istiyor bilmiyorum ama bence 92 626 parası yazacak ki öyle satsın o 929 92 model aracı. Çünkü aracın motoru  büyük olduğu için insanları alması için cazibesi olması lazım. Çoğu 7.40 bmw ler neden 3.20 veya 5.20 lerden daha düşük istiyor hem vergi hemde yakıttan dolayı . Ben şunun gibi bir araç bulsam 1 dk beklemem valla :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 929 1987 1991 i kasasını seviyorum,tabii 3000 motor ağır geldiği için 2000 aldım,ama alırken pek temiz felan aramadım,şayet sizde seviyorsanız,ona göre alabilirsiniz.çanakkale de bir ilan vardı,adam 6000 liraya satıyordu,masrafından ötürü,3000 lira daha harcasan ne olacak ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

inşallah alırsınız.Çok şahane bir araç,benlm 2 araç bulundurma imkanım yok eğer olsaydı,Çanakkale deki aracı kaçırmazdım.Ama 6 silindir 3000 motor birde 92 model,o araçla hergün dolaşsam,herhalde israftan,ayvayı yerdik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

inşallah alırsınız.Çok şahane bir araç,benlm 2 araç bulundurma imkanım yok eğer olsaydı,Çanakkale deki aracı kaçırmazdım.Ama 6 silindir 3000 motor birde 92 model,o araçla hergün dolaşsam,herhalde israftan,ayvayı yerdik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D inşallah ..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Ya arkadaşlar mazda 929 sentia çok muthiş bir araçmış :) valla param olsa yeni araba almam bunu alırım. Çok muthiş gorunuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

Ben hiç ilanını göremedim,hep 929 87-91 model arası var,onlar da maşşallah ayakta nasıl duruyor o bakımsızlıkla anlayabilmiş değilim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...