Jump to content

Lise hayatım fiilen bitti

Ouz
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Fazla :) koyma, en güzel senelerinin bittiğini anlayacaksın yakında, o zaman hayat :) koyacak mesajının yanına... :D

Neyse, moralini bozmiim, hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fazla :) koyma, en güzel senelerinin bittiğini anlayacaksın yakında, o zaman hayat :) koyacak mesajının yanına... :D

Neyse, moralini bozmiim, hayırlı olsun...

Yok Okan Abi ben farkındayım zaten bir daha olmaz böyle bir ortam ama napalım bir rahatlık var yine de..Teşekkürler abi :)

Hayırlı uğurlu olsun Oguz üzerinden küçük bir yük kalkmış rahatlamışındır darısı bundan sonraki mezuniyetlerine İnşallah

İnşallah Mücahit Abim sağolasın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

rapor var raporcuu geldiiiii rapor isteyeeeeen :2funny: :2funny: :2funny:

hayırlı ugurlu olsun Oguzcum inşallah üniversite mezuniyetin düğünün sünnetin hepsini kutlucas :D;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İzmir'de bir doktor her isteyen lise son öğrencisine bir piyango bileti karşılığı istediği kadar rapor veriyormuş bu durumu protesto etmek için, ismini vermiyordu gazete, onu aramaya başlasın bence.....

Sünnet ettirdik tıfılı evelallah epey oldu....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

khankhacım hadi hayırlısı :tey: seneye üniversiteye baslayınca cok arayacan ama neyse (Allah söletti bu arada 8:) ) şimdi bunu düsünmenin zamanı degil daha sonra dizlerini döversin gerekirse ;)_zaman kamp zamanı, sahaya cıkmadan önce sorularımızı çözmeye devam ederek formumuzu korumalıyız :clap:_gece hayatını biraz kısıyoruz bu sürede :P_üstüne bi bıkkıgınlıgın düsmesine izin verme yani tek odak olarak soru çözmeyi ve bundan zevk almayı en azından zevk alır gibi hissetmeye çalışmayı seç sınav sonuna kadar :P_ben bunları neremden yazıyorum şöleki zamanında ne yapmadıysam bir bir yazayım kesin yardımı dokunur dedim işte ne bliim :D_ :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...