Jump to content

Satılık 1999 Mazda 323 Sedan – Astina Yeni Kasa

uzmain

Tavsiye Edilen Mesajlar

hayırlı satışlar, inşallah istediğiniz fiyata satarsınız, bende 323 2000 model 1.5 var  13000 yazdığım halde insanlar olmadık fiyatlar veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar, inşallah istediğiniz fiyata satarsınız, bende 323 2000 model 1.5 var  13000 yazdığım halde insanlar olmadık fiyatlar veriyor.

evet malesef bazen komik olabiliyorlar çok şükür araçtan yana bir sıkıntım yok aciliyetten değil o yüzden pek takmıyorum komik teklifleri yoksa şahin fiyatı verenlerde var kâle alırsak bakalım hayırlısı olur inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun ama hatırlatmak isterim, sedan kasalılar "Familya" olarak geçer. HB kasalar Astinadır.

Aslında doğru söylüyorsunuz ama insanların akıllarına familia deyince bir önceki kasa geliyor bende sonraki kasa olduğunu belirtmek için kullandım ilan listelemesinde aracın resmi görünmediği için algıda yanlışlık olmasın diye ama doğru Türkiyedeki orjinal adı familia dır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşin gerçeği şu 323'ün diğer adı Familiadır. Yani ilk çıkan 323'te Familiadır son çıkanda. Ama ülkemizde 94-98 arası olan kasalar Familia diye geçiyor akıllarda öyle kalmış. Sizin aracınız BJ kasa 323 yurtdışında protege diyede geçiyor.

Eskisiyle yenisiyle iyisiyle kötüsüyle mazda 323 :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...