Jump to content

Mazda MX-3 V6 Distribütör Tamiri

lawyer
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ıyı gunler arkadaşlar

haftasonu aracımla gıderken arac bır anda stop etti. defalarca calıstırmak ıstememe rağmen calısmadı. marş basıyo ancak motor bı turlu calısmıyor.

usta gelıp baktığında dıstrubutorden olduğunu soledı. oraya kadar elektrık geldığını ancak dıstrübütörden elektrık gecmediğini soledı.

bu parcanın tamırı varmı? cıkmasını yan sanayısını bulabılrımıyım?

tesekkurler iyi formlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ankarada 626 dist. tamir ettirmiştik zamanında. ama 10yıl oldu en az hatırlamıyorum. sadece tamir olabileceğini söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ankarada 626 dist. tamir ettirmiştik zamanında. ama 10yıl oldu en az hatırlamıyorum. sadece tamir olabileceğini söyleyebilirim.

en azından tamir edilebildiğini öğrenmek güzel haber yoksa sıfırı 1800 tl

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sistempro

sizin dediğiniz distiributor, ateşleme distributoru mu?

eğer oysa, mazda 323 lerde 60 tl orjinali. ama mitsubishinin orjinali. yani mazdaya uyum sağlıyormuş. yoksa dediğiniz gibi pahalı. yani diğer japon araçlarındaki uyum sağlıyor mazdalara. mitsubishi, kia vb. bosh car da satılıyor. bir tane yedek almak lazım yanımıza...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sistempro evet ateşleme dist. dediğin doğru 323 lerde yan sanayıde bulmak mumkun uydurmakta ama malesef bizim arabada bu mümkün deil sanırım sebebi foti'ninde dediği gibi aracın V6 olması. en büyük sorun bu. tamam iyi hoş v6 olması ama en ufak arızada...

ancak yinede önerinizi denemekte fayda var. teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

meraba arkadaşım elimde mx -3 v 6 distribütör var cıkma çalışan araçtan cıkma ben bursa alko otomativ cep  0532 508 74 14

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

meraba arkadaşım elimde mx -3 v 6 distribütör var cıkma çalışan araçtan cıkma ben bursa alko otomativ cep  0532 508 74 14

İsmail beyle telde konuştuk anlaştık. kendisi oldukça iyi bir insan. yarın ödemeyi hesabına çıkarıcam oda bana parçauı yollayacak.

parça geldikten sonra tekrardan yorumlarımı paylaşıcam. ama fikrimin değişceğini sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...