Jump to content

Mazda'nın Rusya'daki Fabrikası: Mazda Sollers Manufacturing Rus

emregc
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda ve Rus Sollers, "Mazda Sollers Manufacturing Rus" un resmi açılış törenini gerçekleştirdi. Ortaklık 2012 Ekiminde Vladivostok'ta Mazda6 ve CX-5 model otomobillerin seri üretime başlayacak. İlk etapta fabrikanın üretim kapasitesi yıllık 50 bin olarak açıklandı. Projede öngörülen nihai kapasite ise yılda 100 bin otomobil.

Şirket Adı: MAZDA SOLLERS Manufacturing Rus

Kuruluş Yeri : Vladivostok, Primorsky region, Far Eastern Federal District, Russia

Kuruluş Tarihi:  Eylül 2012

CEO Alexander Korneychuk

Yatırım Miktarı: 25 Miyar yen (10 Milyar Ruble)

Yatırım Oranı Mazda 50%, Sollers 50%

Yaklaşık Çalışan Sayısı  3,000

http://www.mazda.com/publicity/release/2012/201209/120906a.pdf

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında Rusya'daki  fabrika bize daha uzak arkadaşlar... Hofu, istanbul'a Vladivostok'dan 1 gün daha yakın mesafede...

post-5674-141695289822_thumb.png

post-5674-141695289831_thumb.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu Mazda'nın Japonya ve Amerika dışındaki ilk fabrikası mı arkadaşlar? Valla inşallah Avrupaya buradan yollamazlar, malum işçi Japon olmazsa ben o aracı Japon kabul etmiyorum:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ben mazdanın sadece japonyada fabrikası var diye biliyordum ama amerika bahside geçmiş şimdi rusyayla beraber 3 yerdemi mazda fabrikası oldu ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim bidememi cx- e degistirecektim.... ((  moralimi bozdular... Fabrikada Capon ustalar bile olsa bozulur zamanla hepsi nemiroff votkasindan... trajikomik bir durum.. Eger mazda salonlari sadece rus toplama satarsa cx-5 ten ve M6 dan vazgecerim. Ornegin Toyota camry, eger orjinal toplama isterseniz 80 bin ruble yani  2580 usd civari fark odeniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Baya uzakmış ya komşu dedikte te neyanda.(

Kriz döneminde emicem Irak ta inşaat işiyle meşkuldu.

Ordaki mazdalar bir farklıymış gemidemi toplanıp geliyor çakmamı ama hiç birisi içine sinmemiş konsol dizayn her arabanın türkiyedekine göre daha değişik tipi ırakta mevcut çözememiş Irak mazdayı nerden alıyor acaba .)))

Ruslar iyidir soğuk memleketin sıcak insanları montajda düşünsenize nazdrovya..)))

Komşuda pişer bizede düşer.

2015 meksika acılı salsa soslu mazda hııım tadından yenmicekmi fiyatlar değişirmiki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman Abi İspanya fabrikasında Ford ile birlikte üretilecekti Mazda2 ama son anda ortaklık bitince Japonya ya kaydırdılar planları . İlk günden beri Japonya da üretiliyor Mazda2

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...