Jump to content

Reklamda Gizli Mazda

Onur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• Gökhan

8

• Onur

4

• mtutun

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

aksam salonda calisiyorum laptop onumde acik tv ile alakam yok, reklam cikti metro'nun iste bir an ekrana baktim o sahneyi gordum aha mazda dedim. direk youtube'a gidip reklam videosu var mi diye baktim ve buldum and gordum ki mazda'imis.. algida seciciligin sinirlarini zorladim resmen. bir saniye tv'ye bak arabayi gor aha bu mazda de :)..

tesaduf mu yoksa bilerek yapilmis bi hareket mi tabi kestirmek guc.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ergenekon'dur, ergenekon!

aksam salonda calisiyorum laptop onumde acik tv ile alakam yok, reklam cikti metro'nun iste bir an ekrana baktim o sahneyi gordum aha mazda dedim. direk youtube'a gidip reklam videosu var mi diye baktim ve buldum and gordum ki mazda'imis.. algida seciciligin sinirlarini zorladim resmen. bir saniye tv'ye bak arabayi gor aha bu mazda de :)..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aralar şirketler reklamlarda işbirliğine gitmeye başladı :D Yemeksepeti & enpara ( Finansbank ) dan sonra şimdide Ülker Mazda işbirliği mi ? :)

Yalnız bu motor 1 kg çikolata ile sadece 1 km gidebiliyormuş, Mazda'nın imaja ters etkisi olmasın bu durum ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aralar şirketler reklamlarda işbirliğine gitmeye başladı :D Yemeksepeti & enpara ( Finansbank ) dan sonra şimdide Ülker Mazda işbirliği mi ? :)

Yalnız bu motor 1 kg çikolata ile sadece 1 km gidebiliyormuş, Mazda'nın imaja ters etkisi olmasın bu durum ? :)

Zaten namı kötü bu konuda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazdacılar harıci kimsanin aracın logosuna takılıp kaldığını sanmıyorum,bence logonun kapatılması atlanmış reklamda,bizden hariç kimsenin dikkatini çekmekmemiştir : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güzel reklam olmuş , bence mazda hemen Cx5 in reklamında bu firmayla anlaşsın çikolayatla çalışan araç falan muhabbeti olsun gerçi şu an kafamda tasarladım bile düşünün arkadaşlar yıl 2235 petrol vede benzer fosil yakıtlar bitmiş ve az sayıda üretilen benzer türevdeki yakıtlar ise bi halta yaramıyor ve mazda çikolatayla çalışan  skyaktive motor üretmiş performans muhteşem. :) reklamın devamı için ideal olmazmı hatta dahada geliştirilebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güzel reklam olmuş , bence mazda hemen Cx5 in reklamında bu firmayla anlaşsın çikolayatla çalışan araç falan muhabbeti olsun gerçi şu an kafamda tasarladım bile düşünün arkadaşlar yıl 2235 petrol vede benzer fosil yakıtlar bitmiş ve az sayıda üretilen benzer türevdeki yakıtlar ise bi halta yaramıyor ve mazda çikolatayla çalışan  skyaktive motor üretmiş performans muhteşem. :) reklamın devamı için ideal olmazmı hatta dahada geliştirilebilir.

Valla Gürhan, çikulata ile çalışan bir arabam olduğunda, arabaya mı koyarım, yoksa yiyip bitirir ve yayan kalır mıyım? Bilemiyorum, kararsız kalırdım herhalde. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

puhhahahahahahhahaaaaaaaaa :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

bende akşam salonda foruma bakınıyorum. tam önümde tv açık. gözümün ucuyla takip ediyorum. reklamdaki atraksiyon ilgimi çekti. bi baktım motor mazda2 nin üstünden uçuşa geçiyo :2funny: ahanda mazda 2 dedim hanıma :2funny: farkettin mi dedim, evet gördüm dedi 8) 8) 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pek gizli bir reklam olmamış bence. arabanın ambemi dahil gizlenme yok. Bu aralar yeni clio yu dizilerde cok goruyorum. kuzey guney dizisi zaten renonun her modeli mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onlar zaten neyin reklamını yapmıyorlar ki ? Hatta bildiğim kadarı ile reklam yerleştirmenin cılkını çıkartıp uyarı bile aldılar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fatmagül kim? Mazda sahibi mi???

Yok abi gariban bir köy kızı, yıllarca çevresindeki herkes Mazda kullandı o niye kullanmıyoru araştırdılar ve dizinin ismine "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dediler :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok abi gariban bir köy kızı, yıllarca çevresindeki herkes Mazda kullandı o niye kullanmıyoru araştırdılar ve dizinin ismine "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dediler :D

Elalemde MX-5ler 6'lar varken, sonunda düşü düşe ona da BT-50 Düştü. Garibim. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...