Jump to content

Pamuk Gibi Lastik Tavsiyesi

esesmaniac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

48bin km sonunda toyolardan kurtulup continental cpc 5 modelinden 4 adet lastik aldım.arabamın konforunda gerçekten iyileşmeler oldu yol sesi kayboldu resmen.Sıfır aldığımda toyoları değiştirmediğim için pişmanım ve şuan aracımı daha zevk alarak kullanıyorum. toyolar resmen at arabası yapıyormuş bizim araçları.Ses yalıtımı zayıf süspansiyonları sert diye şikayet edenlere kesinlikle tavsiye edilir.Bu arada 800 tlye aldım lastiklerimi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güle güle kullanın bende yokohama almıştım cdrive 2 serisinden, gerçekten lastik sessiz olunca daha bi keyifli oluyor bizim araçlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

48bin km sonunda toyolardan kurtulup continental cpc 5 modelinden 4 adet lastik aldım.arabamın konforunda gerçekten iyileşmeler oldu yol sesi kayboldu resmen.Sıfır aldığımda toyoları değiştirmediğim için pişmanım ve şuan aracımı daha zevk alarak kullanıyorum. toyolar resmen at arabası yapıyormuş bizim araçları.Ses yalıtımı zayıf süspansiyonları sert diye şikayet edenlere kesinlikle tavsiye edilir.Bu arada 800 tlye aldım lastiklerimi.

Ben de lastik alicam insallah bugun..

Ve butun yazdiklatiniza katiliyorum. Aradigim pamuk gibi bir lastik. Ama ben ankaradayim ve kis icin kislik lastik bakiyordum.

Sizin aldiginiz yazlik sanirim degil mi?

Kisin aracinizi fazla kullanmayacaisiniz yoksa bu lastikler kisinda idare edermi diyorsunuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de lastik alicam insallah bugun..

Ve butun yazdiklatiniza katiliyorum. Aradigim pamuk gibi bir lastik. Ama ben ankaradayim ve kis icin kislik lastik bakiyordum.

Sizin aldiginiz yazlik sanirim degil mi?

Kisin aracinizi fazla kullanmayacaisiniz yoksa bu lastikler kisinda idare edermi diyorsunuz

kışın idare etmez Alper bey.ben eskişehirdeyken geçen kış goodyear ug8 kullandım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende almayı düşünüyorum, kışlıkları takınca bende o zevki yaşayacağım inşallah. ama kış bitince michelin alayım diyorum daha yumuşak ve sessiz olduğunu duymuştum siz ne dersiniz. kullandığınız lastiklerle kıyaslarsak ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lastik tavsiyeleri konusunda diğer konulara bakınız çok açıklayıcı bilgiler mevcut kesinlikle öneriyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yokohoma Ac01 İçin 190.-TL Ac02 için 200.-TL fiyat teklifi verdiler 205/55/16 Ebat için. Yakın bir zamanda bu lastiği araştıran alan arkadaş varmıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yokohoma Ac01 İçin 190.-TL Ac02 için 200.-TL fiyat teklifi verdiler 205/55/16 Ebat için. Yakın bir zamanda bu lastiği araştıran alan arkadaş varmıdır.

benim kullandığım  lastikten daha uzun ömürlü biraz daha sert biraz konfor olarak daha düşük olduğunu söylüyorlar ac02 modeli için.yılda 20 bin km yaptığım için 2 yılda bir lastikleri değiştiriyorum.

şimdi sorunum turbodan sabit devirde ritmik sesler  gelmeye başladı.malum tdci motorla aynı turbo değişimi olabilir aracımda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...