Jump to content

93 323 HB orjinal jant kapağı

metan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selamlar,

aracımın sağ ön jant kapağı yolda bir dubanın üstünden geçmem sonucu fırladı ve bulamıyorum. yan sanayileri mevcut fakat cırt kelepçe ile tutturulan jant kapaklarını dünyamın dışında tutuyorum.

fotoda belirtiğim :P jant kapağından orjinal olarak nerede bulunabilir çıkma, ikinci el farketmez veya elinde olan mevcutmudur? sahibinden'de buldum bir adet ama içler acısı halde hiç yaklaşmadım bile:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-kapaklari-mazda-323-jant-kapagi-99790880/detay/

11250629.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracınız çok temiz duruyor, çıkmada bu kadar güzel bulmak zor olabilir, servisten fiyat alın, beklediğinizden uygun olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracınız çok temiz duruyor, çıkmada bu kadar güzel bulmak zor olabilir, servisten fiyat alın, beklediğinizden uygun olabilir.

bu araç benim değil nette en net bu fotoyu bulabildim temsilidir. servis'in tedarik edebileceğini hiç düşünmedim 19 yaşındaki bir araç için sormakta fayda var. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya kardeşim mahsusmu yapıyorsunuz eski arabamın fotoğraflarını koyup beni kahrediyorsunuz  :tey: :tey: benim bu araç.Bu arada verdiğin linkte çıkmasına 70 istemiş zaten orijinali 45 civarında ben merserden almıştım zamanında 4 adet.Pazartesi maslak merser'arayıp fiyat alabilirsin 286 22 30.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Ya kardeşim mahsusmu yapıyorsunuz eski arabamın fotoğraflarını koyup beni kahrediyorsunuz  :tey: :tey: benim bu araç.Bu arada verdiğin linkte çıkmasına 70 istemiş zaten orijinali 45 civarında ben merserden almıştım zamanında 4 adet.Pazartesi maslak merser'arayıp fiyat alabilirsin 286 22 30.

aşağı inip fotoğraf çekmeye erinince bünye nette aradı ve net bu fotoyu buldum :)

hangisi olduğunu bilmiyorum ama servisi aradım tanesine 98 dedi. merser'i arayayım birde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@mazda.can, sadece kapaklarımdan birisi eksik o yüzden teşekkürler ;)

@okkko, yan sanayi kendiliğinden tutmuyor cırtla tutturmak lazım derler o yüzden orjinale yöneldim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

meraba ben alko otomativ bursadan elimde orjin cant kapağı var bilgine cep 0532 508 74 14 ulaşınız iyi calışmalar gogulda sitem var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...