Jump to content

Allah Yardımcıları Olsun...

mtutun
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.passatturkiye.com/sanziman-aktarma/3655-dsg-sorunu-500-000-aracta-var.html

Bu kadar para vereceksin, servisine herkesin iki kati odeyeceksin, sonra da bu sikintilarla bogusacaksin! Gercekten zor is, Allah yardimcilri olsun ve onlar dogru yolu, yani bir Mazda bayisini gostersin insallah...

Bu DSG ve turbo sorunlari ile ilgili bir suru forum var internette. Bu sadece bir ornek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Gökhan

5

• mtutun

8

• gulceece

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

fazla uzağa gitmeye gerek yok, küçük bir youtube aramasında bile nasıl problemler çıktığı ortada. bir de şu açıdan düşünün, arabanız arızalanmış, siz bunu videoya kaydetmişsiniz, dsg yüzünden problem yaşayan kaç kişi bunu yapmıştır. youtube 1810 kişi böyle bir problemi videoya kaydedip, internetten paylaşmıştır diyor, paylaşmayan kaç kişi var siz düşünün :)

post-6672-141695291375_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne kadar sorunlu olursa olsun tr'de çok tutuluyor,hatta işyerlerinde üst pozisyonda olanların tümü makam arabası olarak kullanıyor,tr'de efsane olma yolunda bu gurup,şahin gibi'de olsa burası tr..

Mazdayı tanımadıklarından,tanısalar kesinlikle fikirlerinin değişeceğini düşünüyorum,tabiki şirket üzerine kayıtlı olanlarda 8000tl masraf çıkmış 10,000tl kimin umrunda : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı insanlar araç alırken çevrenin tepkisinide düşünüp ( bu araba alınırmı kardeşim, bunu satamazsın, bunu alırsan benzinlikten çıkamazsın vb.) reno, vw, türü araçları tercih ediyor. Nasıl olsa yaygın kullanılıyor kimse yadırgamaz, kafam dinç olur diyor sanırım. ??? Bu da bir kısır döngü yaratıp, birçok kişi iyi arabaya binmekten mahrum oluyor  :'(

Neyseki buradaki arkadaşlar; 'Doğru bildiğin yolda yanlızda olsa yürümeye devam edeceksin' ilkesinde, MAZDA larımızla mutluyuz. :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yurdum insanı işte. Bugün Mazda 2 reklam yapsın primetime'da yarın heryerde Mazda görürüz. Bizim millet fiyaka düşkünü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eee ne diyeyim . Bu Arkadaslara Mazda desen 2.eli yok der almaz ama kendi araclariyla servisten cikmazlar. Ben 8 yil once biraktim fransiz arabalarini.  Vw desen koydugu 2 donanimla arabayi Leblebi gibi satiyor. Mazda'nin siddetle reklama ihtiyaci var. Usa'da heryerde reklam var metrolarda tv'lerde. Onca alternatife ragmen sokaklarda Mazda goruyorsun. Ben ist.'da mazda gordum mu yolda kardesimi gormus gb oluyorum :) diyorum otomobili seven insanlar hala var bu sehirde...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2007 mazda 3'üm var. bende arabayı almadan önce aylarca golf baktım. mazda aklımda hiç yoktu. hiç unutmam adamın teki bi ilanda 2005 model, 100.000'i aşmış, değişmedik bi yeri kalmamış arabasına 29.000 lira fiyat çekmişti. ben bu parayı verecek kadar enayi değilim tabi ama eminim o fiyata satmıştır başka birine. yani demek istediğin insanlarımız arabadan anlamıyor. gidip amblemine para veriliyor arabanın. evet volkswagen 1. sınıf bir otomobil markasıdır ama asla kusursuz değildir. ihtiyaçlarımı karşılayan tam donanımlı bir mazda 3 aldığım için çok şanslıyım. bana pişman olursun diyenler 1,5 yıldır hala pişman olmamı bekliyorlar. eğer gün olurda satarsam alacağım diğer araçta mazda olacak. ayrıca mazdanın reklama ihtiyacı var diyen arkadaşlar size katılmıyorum. bırakın reklam falan yapılmasın. trafikte adım başı arabamın aynısından görmek istemem açıkçası. o kadarda ayrıcalığımız olsun mazdacılar olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eee ne diyeyim . Bu Arkadaslara Mazda desen 2.eli yok der almaz ama kendi araclariyla servisten cikmazlar. Ben 8 yil once biraktim fransiz arabalarini.  Vw desen koydugu 2 donanimla arabayi Leblebi gibi satiyor. Mazda'nin siddetle reklama ihtiyaci var. Usa'da heryerde reklam var metrolarda tv'lerde. Onca alternatife ragmen sokaklarda Mazda goruyorsun. Ben ist.'da mazda gordum mu yolda kardesimi gormus gb oluyorum :) diyorum otomobili seven insanlar hala var bu sehirde...

Bende trafikte mazda gördüğümde kendime çok yakın görüyorum ve seviniyorum,nedendir bilinmez..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2007 mazda 3'üm var. bende arabayı almadan önce aylarca golf baktım. mazda aklımda hiç yoktu. hiç unutmam adamın teki bi ilanda 2005 model, 100.000'i aşmış, değişmedik bi yeri kalmamış arabasına 29.000 lira fiyat çekmişti. ben bu parayı verecek kadar enayi değilim tabi ama eminim o fiyata satmıştır başka birine. yani demek istediğin insanlarımız arabadan anlamıyor. gidip amblemine para veriliyor arabanın. evet volkswagen 1. sınıf bir otomobil markasıdır ama asla kusursuz değildir. ihtiyaçlarımı karşılayan tam donanımlı bir mazda 3 aldığım için çok şanslıyım. bana pişman olursun diyenler 1,5 yıldır hala pişman olmamı bekliyorlar. eğer gün olurda satarsam alacağım diğer araçta mazda olacak. ayrıca mazdanın reklama ihtiyacı var diyen arkadaşlar size katılmıyorum. bırakın reklam falan yapılmasın. trafikte adım başı arabamın aynısından görmek istemem açıkçası. o kadarda ayrıcalığımız olsun mazdacılar olarak.

Haklısınız galiba,çok satıp satmaması bizi ilgilendiren bir konu değil,trafikte az olması mazdacıların ayrıcalığı diyelim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Reklamdan kastim şu,bilinsin RVM ozelliginin citroenden once Mazda' da oldugu:) sonra ne bileyim ariza frekanslarinin yayinlandigi listede nice buyuk markalar dokulurken Mazda'nin aslanlar gibi ust siralarda yer aldigi. Ticari olarak bagimiz yok marka'ya gonulden bagliyiz lakin dunya hali araci acil satmak gerektiginde bu reklamsizligin sikintisini yasiyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende trafikte mazda gördüğümde kendime çok yakın görüyorum ve seviniyorum,nedendir bilinmez..

Hehe ben adamin gozunun icine bakiyorum bi selektor cakmak icin ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Halbuki bu japonlar putlara tapıyorlar dinimizle uzaktan yakından alakaları yok,nedense yaptıkları mazdayı kendime hep sıcak bulmuşumdur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir de bizim Japon araçlarına laf ederler. 2004' den bu yana genellikle Japon araçları (Toyota, Mazda, Mitsubishi) kullanıyorum ki en sorunsuz ve en keyifli araçlar oldular benim için. Hele Mazda'nın yeri bambaşkadır.

Bütün arkadaşlarım piyasası olmayan araçları aldığım için deliymişim gibi bakıyorlar. Mitsubishi Lancer'in subap sorunu çıktı, onarımına, taşlamasına, subaplar dahil 2.000 TL verdim deyince inanmadı birisi... Meğerse, Jetta'sında aynı sorun çıkmış; 2 ay önce 4.600 TL ödemiş. Serviste aynı sorundan muzdarip bir Passat için 6.500 TL ödendiğini görmüş. Resmen kazıklanıyorlar, hem alırken hem kullanırken...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.0 Dizel Q5 deki şanzımanı spor mod harici kullanmıyorum, bu bile Mazda'nın CX-5 deki normal modunu yakalayamıyor... Audi'nin Normal D modu rezalet bişey 2000 devirde geziyor dizel araç sürekli ve kasa ağır kalıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...