Jump to content

Japon Mazda doğrudan geldi Mermerler’le yolunu ayırdı

cerman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

cümleten gözümüz aydın arkadaşlar,bence asıl şimdi araçlarımızın fiyatı düşecek

dizeli gelince kimse benzinliyi kullanmas

spekülasyaon gibi oldu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 112
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• OveRMinD

13

• MuRDoC_111

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

hazır elleri değmişken bide bi fabrika acıp yerli üretime gecseler diyecem ama gözleri korksun istemiyorum :D yavaş yavaş :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda'nın kendi yapacağı bi distribütörlüğün kötü olacağını sanmıyorum, Otokoç'a geçseydi aynı şeyi diyemezdim ama ben çok ümitliyim... Tabi hemen zırt diye olacak iş değil, sabretmemiz lazım biraz daha, bence 2008'e kadar pek bişey göremeyiz...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Mazda'nın kendi yapacağı bi distribütörlüğün kötü olacağını sanmıyorum, Otokoç'a geçseydi aynı şeyi diyemezdim ama ben çok ümitliyim... Tabi hemen zırt diye olacak iş değil, sabretmemiz lazım biraz daha, bence 2008'e kadar pek bişey göremeyiz...

ancak 2008 e kadar 1 yeni model gelir oda mazda 2 gibi bişe olur 2009 gibide tahminim modeller ve parca cesitliligide artar yani dediğin gibi hemen bişey olmaz bencede
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana gelen gideni aratacak gibi geliyo, valla su ana kadar en iyi servis hizmetini sağlayan marka mazda oldu bana, diğerlerinden bi dayak yemediğimiz kalmıştı:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

herkes servislerde ya da mevcut bayilerde degişen bişey olmayacak diyor eger öyle olursa hizmet anlayısında da degişen bişey olmaz heralde :(_hatta mevcut bayilere alternatiflerin eklenmesiyle hizmet kalitesi daha da artar gibi 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...