Jump to content

Sol ve Sag Camdan Gelen Rüzgar Sesi ve Motor Sesli Çalışıyor

yeppaandela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar aracim 5000km de 100-110 da giderken sol ön camin arkasından tam cerceveyle birleşme yerinden bi ruzgar sesi geliyor gercekten can sikici bi hal almaya basladi servise gittim birsey yok dediler servis elemanlari kac km hizla gittiler bilmiyorum ama sesi duymamışlar aracın yıllık bakımı geliyor tekrar götüreceğim ne yapmalıyım önerileriz nelerdir? İkinci problemimde problemse eğer araç rolantidedeyken (motor ısınmış olduğunda) uğutlu gibi bi ses geliyor biraz dikkatli dinleyince dizel bi arac gibi ses triger zincirinin sesi var ama ona eslik eden bir uğultu var önceden bu ses gelmiyordu aracın çalıştığını bile anlamıyordum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2011 model aracımda sol camdan aynı ses geliyordu cam fitili kapı direğinin içine kaçmıştı garantiden değiştirdiler sıkıntı olmadı motor sesi için birşey diyemem ama

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Problemler serviste cozuldu problemde degilmis zaten motor sesi 4 mazda denedim hepsinde ayni serviste olan ruzgar sesinide halletiler konu kapanmistir saolun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2009 guzumda yaşamıştım aynı sorunu silikon dedikleri sıvı bişi siktılar kapı lastiklerine o kadar etkili olmadı gerçi şuanki guzumdada yaşıyorum yeni yeni nasıl hallettiler problemi merak ettim ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Kusura  bakmayın cvp biraz gecikti rüzgar sesini nasıl hallettiler diye sormuşsunuz halletmek demiyelimde azaltmak olarak düzeltelim gene ses var ama daha makul seviyede kapıların ayrarını yaptılar aşagı yukarı indirip yeleştirdile tam oturması için pek tatmin olmadım ama %30 ses azaldı diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...