Jump to content

Mazda 2012 Kış Servis Kampanyası

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2012%20k%C4%B1%C5%9F%20kampanyas%C4%B1.jpg

Değerli Üyelerimiz,

Mazda, beklenen 2012 Kış Servis Kampanyasını duyurdu.

15 Kasım - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında düzenlenecek kampanya kapsamında ;

-      Ücretsiz Check-up

-      Parça, işçilik ve yağlarda 3 yaş üzerindeki araçlara % 30, 3 yaş altındaki araçlara % 15 indirim uygulanacak.

Ayrıca kampanyaya katılan tüm Mazda sahiplerine Mazda logolu şemsiye hediye edilecek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 142
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

22

• S.Halilduru

8

• volkanstars

8

• İlhan

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Kampanya kapsamında uygulanan bazı örnek fiyatlar ;

1. Tabloda verilmiş olan fiyatlar sözkonusu parçaların satış fiyatı üzerinden %30 iskonto uygulanmış KDV hariç tavsiye edilen perakande fiyatlardır.

2. Mazda Motor Logistics Europe N.V. Türkiye tabloda belirtilen fiyatlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

MazdaClubTR_2012Kis_OrnekFiyat.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel kampanya yukarıdakiler dışındaki modellerde de geçerli mi acaba?

Mesela eski 323'de filan.

Elbette. Yukarıdaki liste sadece örnek liste, gelme ihtimali olan Mazsa sahiplerine bir fikir vermesi için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi bu 3 yaş sınırı nasıl oluyor.

mesela benim aracın trafiğe çıkış tarihi 1 eylül 2009 ve 3 yaşını doldurmuş. 4 ün içinde..

ama 2010 model olarak geçiyor ruhsatta ve 2012-2010=2 yaşında olarak mı hesaplayacağız?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi bu 3 yaş sınırı nasıl oluyor.

mesela benim aracın trafiğe çıkış tarihi 1 eylül 2009 ve 3 yaşını doldurmuş. 4 ün içinde..

ama 2010 model olarak geçiyor ruhsatta ve 2012-2010=2 yaşında olarak mı hesaplayacağız?

Modele göre değil, fatura/trafiğe çıkış tarihine göre olması gerekir, çünkü amaçları garantisini doldurmuş araçları dışarı kaçırmamak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün servise uğradım ve bakımları yaptırdım. 686 tl ödedim.

yağ, filtreler, bujiler, polen filtresi, antifiriz değişimi, ön fren diskleri ve balatalar, silecek, diğer ufak tefek şeyler...

ayrıca ön sağ amartisörün patlak olduğunu söyledi. onada ön her iki amartisör için 650 tl gibi bi fiyat çıkardı. tabii amartisörleri yaptırmadım..

nasıl fiyat sizce...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Modele göre değil, fatura/trafiğe çıkış tarihine göre olması gerekir, çünkü amaçları garantisini doldurmuş araçları dışarı kaçırmamak...

Saol Selman Abi, umarım dediğin gibi olur. zaten garantilerde trafiğe çıkış tarihine göre başlıyor ve bitiyor.  garantisi bitenleri kaçırmamak istiyorlarsa dediğiniz gibi yapmalılar.

yada bi servisi arayıp sormalı..

bugün servise uğradım ve bakımları yaptırdım. 686 tl ödedim.

yağ, filtreler, bujiler, polen filtresi, antifiriz değişimi, ön fren diskleri ve balatalar, silecek, diğer ufak tefek şeyler...

ayrıca ön sağ amartisörün patlak olduğunu söyledi. onada ön her iki amartisör için 650 tl gibi bi fiyat çıkardı. tabii amartisörleri yaptırmadım..

nasıl fiyat sizce...

%30 indirimle 686 lira tutmuş ise normalde 980 tl tutmuş demektir ki rutin bakımdan fazladan diskler ve balatalar var. bilmiyorum onlar ne kadar tutuyor ama azcık fazla geldi bana 686tl .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de kampanyadan faydalandım.

3 yaşındaki arabamı (Mazda 3) Ankara'da servise götürdüm.

Motor yağı                  87 TL (4 adet, dexelia ultra)

Antifriz                        38 TL (3 adet)

Buji                            23 TL

Polen Filtresi                44 TL

Silecekler                    107 TL

Ön Kaliper,Kapak seti  111 TL

Hava Filtresi                  35 TL

Yağ Filtresi                    11 TL

Cam temizlele sıvısı,genel temizlik spreyi,tapa pulu,Genel bakım ve koruma spreyi gibi şeyler toplamda            20TL

İşcilik                            106 TL

Tuttu, %30 indirim ile İşçilik 74TL 'ye malzemeler 359 TL'ye geldi.

Bir de KDV eklenince (78 TL) toplamda 511 TL ödedim.

Yalnız şemsiyeyi sormayı unuttum, ona üzüldüm, servisten söyleden de olmadı açıkçası.

Kampanyayla ilgili fikir vermesi açısından paylaştım, fiyatlar tabi ki şehirden şehire ve modelden modele değişebilir diye tahmin ediyorum.

Nasıl fiyatlar sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Silecek 107.-TL çok değilmi ? rakam bana pahalı demek az kalır. Uçuk fahiş bir fiyat geldi.

Benmi abartıyorum anlamadım. Bir önceki bakımda ben almıştım silecek takımını 27,25.-TL + Kdv

Hadi sizin araç HB birde arka silecek var. Ama fiyatı bu kadar yükseltmezki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...