Jump to content

Mazda 3 2004 Model almak üzereyim yardım...

prosigma

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

İstanbulda 2004 model mazda 3 dynamic model bir araç buldum. 92 binde otomatik 3 parça lokal boyalı değişen yok LPG yok fiyat 23.250 TL.

1. Öncelikle fiyat nasıl yüksek mi normal mi?

2. Otomatik şanzımanı sorun çıkartma ihtimali var mı sıkıntı riski var mıdır? İstanbul aracı olduğu için km düşükte olsa malum ist. trafiği yorgun olabilir düşüncesindeyim.

3. İstanbulda aracı ekspertiz için götürebilieceğim bir mazda servisi önerir misiniz?

Şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstanbulda boyasız araba bulmak çok zor.Boyaların nerede olduğu bence önemli onu iyi araştırın. Ben aracımı İzmir Yeni Otomotiv'den almıştım(ikinci el). Aldığımda ekspertiz raporu istediğimde biz zaten yetkili servisiz ne gerek var dediler.Ben yinede istediğimi belirttiğimde şirket kuralları gereği ekspertiz raporu vermiyoruz demişlerdi.Hatta servisin girişinde de bununla ilgili bir yazı bile asılıydı.Ben yinede tanıdığım bi ustaya götürüp baktırmıştım içim rahat etti.Size tavsiyem bildiğiniz güvendiğiniz bir ustaya götürün gösterin.Bir de aracın şasi numarasını bir sigortacıdan sorgulatın.Fiyat konusuna gelince bence normal bir fiyat vermişler size.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler yanıtınız için. Birde başka bir araç buldum 2006 model bagaj, tavan,i kaput hariç diğer parçalar boyalı. 24000 TL dedi son bu kadar çok boyalı araç alınır mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi yanlış yönlendirmek gibi olmasın,tabiyki bütcenize uygun bir araç bakıyosunuz,boya takıntınız yoksa ve uzun vadede kullanmak için bir araç istiyor iseniz alabilirsiniz.mutlaka yetkili bir servise aracı kontrol ettridikten sonra alınabilinir.bakımları nezaman yapılmış,kaporta durumu,içine dışına iyice bakın baktırın.içinize sinerse ve araç düzgünse alabilirsiniz.

otomatik vites manuel vites e göre az bir fark ile yakıt olsun performans olsun farkı var!fakat az,ama şehir içinde olsun uzun yolda olsun otomatik vitesin avantajı ön plana çıkıyor.umarım kriterinize uygun bir araç bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu dönemde gerçekten boyasız otomobil bulmak çok zor. Alacağınız otomobilin Lpg takılmamış olmasına bence öncelik verin. Lpg'de marka, montaj, işçilik vs..çok önemli detaylar. Aldıktan sonra siz bildiğiniz, güvendiğiniz yere siz taktırırsınız. 2.el Lpg'li otomobil alırken, benzinli ve dizel otomobillere göre riskiniz biraz daha artıyor. o yüzden öncelikli olarak buna çok dikkat edin.

Tramer kayıtlarından plaka ve şase numarasına göre hasar kaydını sorgulatabilirsiniz.

Mazda yetkili servisinden, geçmiş bakım sorgulaması yapabilirsiniz. En son hangi Km'de mesala bakıma girmiş. Ve şu anki aracın güncel Km'si kontrol etmiş olursunuz.

Yetkili yada özel serviste ekspertiz yaptırabilirsiniz. Bildiğiniz güvendiğiniz bir ustaya göstermenizde büyük fayda sağlar size.

Ben otomobilimi alırken Mazda Beka Florya'daki servise götürmüştüm. Ekspertiz ücreti içinde pazarlığınızı yapabilirsiniz servisle bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilginiz olsun diye soyluyorum 2 ay once aldım boyasız 2005 28bin kmde aracı 28 bin liraya aldım otomatik vitesli

Temiz araba iyi fiyat farkı yaratıyor o zaman... Allah kaza bela vermesin herkeslere...

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilginiz olsun diye soyluyorum 2 ay once aldım boyasız 2005 28bin kmde aracı 28 bin liraya aldım otomatik vitesli

Çok şanslıymışsınız bence !! Aracınızın model yılı 2005 olmasına rağmen Km'si 28 Bin'deymiş. Benim otomobilim 2011 Model  40 Bin Km'ye yaklaştım. Bu devirde özellikle büyük şehirlerde gerçekten boyasız otomobil bulmak çok ama çok zor. Bulmak için ya şanslı olmanız gerekiyor, yada zaman sıkıntısı olmayan kişi bekleyip arayıp bulabiliyor.

Sizde güle güle kazasız belasız kullanın inşallah otomobilinizi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok şanslıymışsınız bence !! Aracınızın model yılı 2005 olmasına rağmen Km'si 28 Bin'deymiş. Benim otomobilim 2011 Model  40 Bin Km'ye yaklaştım. Bu devirde özellikle büyük şehirlerde gerçekten boyasız otomobil bulmak çok ama çok zor. Bulmak için ya şanslı olmanız gerekiyor, yada zaman sıkıntısı olmayan kişi bekleyip arayıp bulabiliyor.

Sizde güle güle kazasız belasız kullanın inşallah otomobilinizi.

teşekkürler çok aradım açıkçası, hoş aldıgım kişi 7 senede 28 bin km yapmıs ben 2 ayda 6 bin km yaptım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

boyasız araç bulmak çok zor.

önemli olan kazasız olması, yoksa bel altı boya gibi durumlara takılmamak lazım.

23.000 tl fiyat bence çok iyi.

yetkili servise aracınızı hem gösterin hemde trafikten sorgulatın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...