Jump to content

Mazda 3 dizel Hatchback arıyorum

Berk Erden

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese merhabalar. Tanışma konusunda yazdığım gibi bir mazda 6 aracımız var. İkinci araç olarak mazda 3 dizel, özellikle hatchback arıyorum. 2009-2010-2011 farketmez.  40-50 bin kmlere kadar uygundur. Tercihen beyaz, gümüş gri, kırmızı olabilir. Koyu renk istemiyorum diğer açık renkler de olabilir. Boya falan önemli değil kazası olmasın yeter

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi günler ilgilenirseniz,2012 makyajsız kasa dizel (sedan) aracımı otomatik araç alacağımdan satmaya karar verdim.Daha önce de başlık açmıştım bunla ilgili.Aracımda boya olmadığı gibi çizik bile yoktur.24000 km de dir.Hayırlı alışverişler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 3 Dizel Hatcback çok az sınırlı sayıda var piyasada. Sedan modele göre, aradığınız kriterlerde bulma şansınız biraz kısıtlı bence.

2011 model özellikle daha kısıtlı diye biliyorum. İlk Dizel çıktığında 5 vites 109 Hp olarak Hatcback modeller geldi. Ardından Hatcbacklerin gelişi durdu, sedanlar 6 vites 115 Hp olarak gelmeye başladı.

Size iyi şanslar, umarım gönlünüze ve kesenize göre bir model bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle teşekkürler iyi dilekleriniz için

@drcnd

Sedan istemiyorum en önemli kriterim hatchback olması nedense sedan kasaya birtürlü ısınamadım. Umarım istediğiniz fiyata satarsınız aracınızı

@ilhan1977

Dediğim gibi 2010-2011 farketmez hatta 2009 bile olur 109 luk da olur 115 lik de olur ama hb kasa 115 lik sanırım gelmedi türkiyeye. Sınırlı sayıda hatchback olduğunu biliyorum internet piyasasında araştırıyorum foruma da bir sorim dedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...