Jump to content

99 Mazda 323 Benzin Fitresi

abdullah01
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar benım 99 model mazda 323 f aracımın depo içindeki benzın fıltresı tıkandı 

ancak türkıyede bulunmuyor komple benzın pompası takımı aradım onuda bulamadım ne

yapacagımı bılmıyorum fıltre depodakı dalgıçın içerisinde preslı bı şekılde temızlemede

yapamıyorum veya yapabılecek usta yok yardımcı olabılır mısınız parçanın resmını eklıyorum 

post-7220-141695291807_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeşim emin misin bulunmuyor bu parça

servisede sormadım açıkçası pahalıdır dıye resımdekı parça olduguna emın mısın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne demek siz sağolun işiniz görülsün yeter. Tavsiye önce servise sorun bazı parçalar gerçekten o kadar pahalı değil ve bu yaştaki aracın parçasını servisin getiriyor olmasıda sevindirici.

benzin pompası bocsh car servislerinde var. benim arkadaşın lantisi var. onun benzinde tekleme yapıyormuş. oda bosch car servisinden 80 tl ye almı. bende de aynı sorun  var. almak için aradım. bana benzin pompasının kodunu sordular. onu öğrenip alabilirsiniz dediler. doğrumu b öyle birşey.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız bildiğim kadarıyla sizin filtre ile bizimki farklı. Lantisin filtresinin biraz daha ucuz olması gerekir. Benzin pompası ile alakasının olmaması gerekir.

http://www.parcatreni.com/mazda-323-lantis-benzin-filtresi-1995-1997-37929.html

benzin pompası ve süzgeci ile birlikte 80-90 arası bir fiyatı var. filtresinin yanında pompası ile birlikte bosch var servislerinde 80-90 civarında. bu kod olayı kafamı karıştırdı. illa kodunumu öğrenip soracaz? öyle dedi bir bosch car servisi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ben ilk yazılan mesajlarda benzin filtresi bulunmuyor ibaresini hayret okudum ,sonradan ise oğushanın mesajını, :)  inanın ben 1991 model aracımın bagaj döşeme sekmanlarını bile sipariş ettim yurtdışından geldi vede aldım mazda nın bu yönünü seviyorum 20 yaşını aşmış araçların bile orjinal, en ufak bir parçasını bile temin edebiliyorsunuz, yeterki arabanızı sevin vede emek verin. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benzin pompası ve süzgeci ile birlikte 80-90 arası bir fiyatı var. filtresinin yanında pompası ile birlikte bosch var servislerinde 80-90 civarında. bu kod olayı kafamı karıştırdı. illa kodunumu öğrenip soracaz? öyle dedi bir bosch car servisi

bu bosh car serviside nedir yav ben anlayamadım bir araç parça servisi falanmı acaba, bilgilendirirmisin beni sayın sistempro veya telefonunu yazabilirmisin.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sistempro

ya ben ilk yazılan mesajlarda benzin filtresi bulunmuyor ibaresini hayret okudum ,sonradan ise oğushanın mesajını, :)  inanın ben 1991 model aracımın bagaj döşeme sekmanlarını bile sipariş ettim yurtdışından geldi vede aldım mazda nın bu yönünü seviyorum 20 yaşını aşmış araçların bile orjinal, en ufak bir parçasını bile temin edebiliyorsunuz, yeterki arabanızı sevin vede emek verin. ;)

gürhan abi, nerden veriyorsun siparişi bana da internet adresini verirmisin.

Kodunu bilmiyorum. Servislere şase numaranızı vererek sorabilirsiniz. Sizin benzin filtresi deponun içinde değil bildiğim kadarıyla.

doğru şase no dan kendş kodundaki parçayı verebilirler. saolasın usta.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

sayın sistempro cevap geçikti ama genede yazayım orjinal parçalar sadece servislerden temin edilir , ellerinde yok ise onlar belçikadan getirtip sana gönderirler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...