Jump to content

Güzel Guzumuz Satılık :(( Satmak Zorundayız :((

Yusufsinan26

Tavsiye Edilen Mesajlar

Abiler 2011 Mazda3 Sedan AT impressive aracımızı satmak zorundayız bugun aldıgım haber sonucunda:(( maddi açıdan aşırı derecede sıkıntıya dustugumuz ıcın en kısa zamanda satılması gerekıyo:(( benım mazdacı abilerim eşinize dostunuza haber verme yada eger almaya nıyetlı olanlar varsa lütfen yardım etsınler:( en kısa zamanda satmak zorundayız:(

Guzum mart 2011 cıkıslı ve 20500 km de Sedefli beyazdır ilk sahibide biziz... arabanın hiçbir skıntısı yoktur satmak zorundayız maddiyattan dolayı yoksa hiç aklımdan gecırmezdım:( lutfen yardım edin biran once satalım inşallah:( ulasmak ısteyenler lutfen 543 977 26 34  numaralı telefonu ararlarsa inşallah...

Edit: Konu ilgili yere taşınmış ve tamamı büyük harf olan başlık değiştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sıkma canını Yusuf . Guzu gider kuzu gelir :) fiyat yazarsan konu daha faydalı olur sanırım .

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sıkma canını Allah daha iyisini nasip eder üzülme hayırlı satışlar

inşallah ya hayırlısıyla satılır..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sıkma canını Yusuf . Guzu gider kuzu gelir :) fiyat yazarsan konu daha faydalı olur sanırım .

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

45 bin ama bakalım ya pazarlık olcak illaki
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abiler hiç tanıdığınız yok mu siz de bi el atsanız bu şeyler için lütfen satmamız lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abiler hiç tanıdığınız yok mu siz de bi el atsanız bu şeyler için lütfen satmamız lazım...

Arkadaş araba arıyor ama bu fiyatlara çıkamıyor maalesef... Hayırlısıyla nasibi vardır bir yerlerde...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaş araba arıyor ama bu fiyatlara çıkamıyor maalesef... Hayırlısıyla nasibi vardır bir yerlerde...

hay Allah ya inşallah buluruz o zaman gonullerımze gore
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çoook sukuuur artıık satmak zorunda degılıız bıttıı hallolduuu işleer:))) yaa bulamadım bu konuyu ben actım ama bulamadım:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun dostum.İnşallah zorunluu olarak satacağın günleri bir daha görmezsin.

Konuyu bulamamışsın :)

arabanın piyasası nasılmış,arayan soran çok oldumu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun dostum.İnşallah zorunluu olarak satacağın günleri bir daha görmezsin.

Konuyu bulamamışsın :)

arabanın piyasası nasılmış,arayan soran çok oldumu?

sagol abi yaa cok sukuur inşallah ya keyıf ıcın satar yenısını alırız:) bulamadım abı ya:D yaa hıc deme canımı cok sıktılar adamlar 38 mılyar dedıler ya sacma sapan dedım sagol yok ya satmam o kadar fıyata da
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.elde fazla sıkıntı yok,diyorsun.

yanı aslında ıstedıgım fazla talebı goremedım abı talep edenlerde 38 dıyınce ben de hayır dedım dogal olarak.ama mazda abı sonucta bunun turkıyede ıkıncı elı maalesef sonuk
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...