Jump to content

Mazda 3 İçin En Uygun Lastik

İlhan
 Paylaş

Mazda 3 İçin En Uygun Lastik Seçimi Anketi  

78 oy

1. 1. Mazda 3 İçin En Uygun Lastik Seçimi Anketi

• Yokohama C-Drive 2 (AC02)
      10
    • Bridgestone Er-300 Turanza
      5
    • Michelin Primacy 3
      29
    • Continental Conti Premium Contact 2
      11
    • Diğer
      17

Tavsiye Edilen Mesajlar

Asagidakiler ultra yüksek performans yaz lastikleri:

https://www.consumerreports.org/products/ultra-high-performance-summer-tire/ratings-overview/

Asagidakiler ultra yüksek performans all-season (4 mevsim) lastikleri:

https://www.consumerreports.org/products/ultra-high-performance-all-season-tire/ratings-overview/

Linkler açilmazsa bildirin lütfen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi iş çıkışı bakıp almayı düşünüyorum hattar resimde atarim üzerinde islak zemin a yakıt c'idi.dün tam anlamıyla bakamamıştım bu arada Batmandayım işim gereği Antalyaya izinde gidebiliyorum.Bosa çıkarsa abi crossclimate lar satmayı düşünüyorum yari ömrünü tamamlamış let go da gider o lastikler :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

20180228_172648.jpg

20180228_172641.jpg

20180228_171420.jpg

20180228_171409.jpg

20180228_171358.jpg

20180228_171254.jpg

Lastiği aldım artık traction yazısını bulamadım micheline de baktım ondada bulamadım abc diye traction yazıyo ama değer yazmıyo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, korayoz7 :

Lastiği aldım artık traction yazısını bulamadım micheline de baktım ondada bulamadım abc diye traction yazıyo ama değer yazmıyo

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanman dileği ile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba bende yaz lastiği düşünüyorum çocuğum olduğu için güvenlik ve sonra konfor marka ve model önerebilirmisiniz araç 1.6 Mazda 3 2006 hb otomatik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, Erhan ataç :

Merhaba bende yaz lastiği düşünüyorum çocuğum olduğu için güvenlik ve sonra konfor marka ve model önerebilirmisiniz araç 1.6 Mazda 3 2006 hb otomatik.

Konunuzu forumda ilgili başlığın altına taşıdım.

Konun diğer sayfalarında oldukça fazla detay paylaşılmıştır.

Bütçede sıkıntı yoksa Michelin Primacy 3

Bütçe biraz kısıtlı derseniz fiyat performans ürünü Falken derim...

Geçen hafta daha @korayoz7 arkadaşımız almıştı Falken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Merhaba, yazlık lastik ihtiyacımız doğdu, hem ekonomik hem güvenli lastik önerileriniz var mıdır? Yakınlarda alan var ise fiyat ve nereden alınabileceği hakkında bilgi paylaşmanız mümkün mü? Teşekkürler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konuda daha önce açilan basliklarda lastik önerileri yapilmisti, diye biliyorum.  Örnek,

Benim ilk önce önerim, orijinal lastik ebadlarinizi degistirmeyin.  Böylece sadece alacaginiz lastige odaklanirsiniz.  Ayni anda hem ebad hem de lastik degisikligi yapmak çok büyük bir projedir ve bence degip degmeyecegi tartisilabilir bir projedir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diğer konular incelenebilir , bir de buradan yazmak isterim, bir önceki aracımı satmadan 1 sene önce 205x55xR16 Goodyear Efficient Grip almıştım @Zealot un ısrarı ve tavsiyesi üzerine. Hem yakıt hem de sessizlik olarak ciddi fark yaratmıştı. Yeni aracım için de aynı marka-model baktım ama sadece Run On Flat olduğu için alamayacağım.

Detaylı bilgiler aşağıdaki linkte

https://www.goodyear.eu/tr_tr/consumer/tires/efficientgrip/205-55-16-91-H-5452000427243.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 saat önce, Irmak :

Merhaba, yazlık lastik ihtiyacımız doğdu, hem ekonomik hem güvenli lastik önerileriniz var mıdır? Yakınlarda alan var ise fiyat ve nereden alınabileceği hakkında bilgi paylaşmanız mümkün mü? Teşekkürler...

Forumda mevcut konu başlığı ile birleştirilmiştir.

3-4 mesaj yukarıdaki mesajalra göz atabilirsiniz. @korayoz7 arkadaşımız yeni lastil aldı. (Falken)

Ekonomik dediğiniz için, Fiyat=Performans lastiği olarak Falken önerebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de falken almak için yola çıktım ama 215 45 18 bulamadım.

bir hafta sonra gelecekmiş o zaman almayı düşünüyorum.

ankara'da hava 15-20 derecelerde. kışlıkları daha fazla hırpalamadan değişmek lazım. hoş ben takarım ertesi günü kar yağar ya bakacaz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17.03.2018 at 21:37, İlhan :

Forumda mevcut konu başlığı ile birleştirilmiştir.

3-4 mesaj yukarıdaki mesajalra göz atabilirsiniz. @korayoz7 arkadaşımız yeni lastil aldı. (Falken)

Ekonomik dediğiniz için, Fiyat=Performans lastiği olarak Falken önerebilirim.

Abi aldım da daha takamadım cogu kisi memnun lastikden bende arabaya modifiye düşünüyorum aslında,mps ye çevirsem mı cevirmesem mı diye kararsız kaldım okan abim sağolsun yardımcı oldu o konudada mps jant takmayi dusunuyorum bi yandan ev mi alsam kafalar karısik

16.03.2018 at 23:22, Irmak :

Ben aldım hocam fiyat çok uygun geldi daha taktirmadim ama kullanan kişiler memnun batmandan aldım. alacak kişilere kargo yapıyor  indirim yapar kargoyla yolluyordu üretimde sıkıntı yok 2018 üretimi lastikler dükkanın adı dunlop eren otomotiv dükkanin numarası  0488 221 13 62 kendisinin numarasi 0545 366 19 17 sabri eren Beyaz mazdaci bi arkadaşdan aldım numaranızı deyin internetten daha uygun çıkartır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3/17/2018 at 00:33, AKayhan :

Bu konuda daha önce açilan basliklarda lastik önerileri yapilmisti, diye biliyorum.  Örnek,

Benim ilk önce önerim, orijinal lastik ebadlarinizi degistirmeyin.  Böylece sadece alacaginiz lastige odaklanirsiniz.  Ayni anda hem ebad hem de lastik degisikligi yapmak çok büyük bir projedir ve bence degip degmeyecegi tartisilabilir bir projedir.

Merhaba, yanıtınız için teşekkür ederim. Ebat değiştirmeyi düşünmüyorum, zaten standart bir ebat öneriliyor bildiğim ve buna uygun bir lastik tercihi yapacağım. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Contipremiumcontact 5 195-65-15 ler yeni rodajdan çıktılar 300 km lik şehirlerarası yoldan sonra. Gayet yumuşak, sessiz, herşeyden önemlisi performansı iyi bir lastik. Nokian weatherproof sonrası mutlu etti diyebilirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...