Jump to content

Mazda 3 Impressive 2010 Model 42 Binde

gokhan_soylu07

Tavsiye Edilen Mesajlar

daha 2 ay önce aldığım aracımı istemeye istemeye dizel araca ihtiyacım olduğundan dolayı satmayı planlıyorum yada dizel otomatik bir araçla takas etmek istiyorum.

daha pek foto çekme imkanım olmadı bikaç foto paylaşacagım sahibinden'ede ilan koymadım ilk olarak buraya koyuyorum aracımı mazda'nın kalitesinden anlayan birisinin alması taraftarıyım.

aracım hepinizin bildiği gibi full modelidir,

bakımları antalya mepaz'da yapılmış (daha 40 bin bakımı yapılmamıştır.)

aracın tramer sorgusunda sadece 500 tl hasar gözükmektedir.

arabam benden önceki sahibi mepaz'da aracın birkaç parçasını değiştirmiştir.sag ön taraftan yaşadığı küçük bir çarpma sonucunda elimde expertiz'de var istenirse gönderirim yani araç sanayide çıkma parçalarla yada sanayi ürünlerle yapılmamış orjinal parçalar takılmıştır serviste zaten her türlü aracın arkasındadır. boya makinasıyla galericiler bile anlamıyor orjınal parça değişik boyandığı için.

değişen parçaları;

sağ kapı.tampon çamurluk,kaput

servis aracın radyatorunun değişmediğini airbaglerin kesinlikle acıkmadıgını söyledi büyük bir kaza olsa bunlar değişirdi. sadece titiz bir insan olduğunu boyatmak düzelttirmek yerine bu yolu seçtiği kanatindeyim.

aracım 42bindedir

içi dışı tertemiz bana göre antalya en temiz mazdalardan biri

aracıma istediğim fiyat siteden arkadaşlara 35 bin.

jnuz2.jpg

jnuzw.jpg

jnv3r.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İmpressivelerin ön ve arka tamponları farklı değil mi acaba en azından benimkinin öyle

Hayırlı satışlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İmpressivelerin ön ve arka tamponları farklı değil mi acaba en azından benimkinin öyle

Hayırlı satışlar

seninki 2011 bizimki 2010 :)2011 yılındaki tampon farklı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

hayırlı satışlar.dizel seçeneği en aşağı 2. elde 42binlerde dir diye tahmin ediyorum.bu kadar zarara gireceğinize sağlam bir ustaya lpg taktırıp gönül rahatlığıyla aracınızın keyfini sürebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Hayırlı satışlar, umarım forumdan birisine nasip olur.

:)

İyi satşlar Gökhan, Bende yeni kasaya geçmeyi planlıyorum fakat benim için erken daha 3 - 4 ayım var. ilk arabamı Antalyadan aldım plakayı değiştirmedim, inşallah almaya karar verdiğimde yine Antalya plakasına binerim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi satşlar Gökhan, Bende yeni kasaya geçmeyi planlıyorum fakat benim için erken daha 3 - 4 ayım var. ilk arabamı Antalyadan aldım plakayı değiştirmedim, inşallah almaya karar verdiğimde yine Antalya plakasına binerim :)

benımde acelem yok fıyatı düşürmüştüm ancak sürekli gelen sacöa takas tekliflerinden ve 32 vereyim gibi sacma tekliflerden dolayı hakkettıgı fıyata yukselttım aracımı ancak tabıkı mazdamın degerını bılecek bırını bulursam fıyatım cok daha farklı olacak

acelem olmadıgı ıcın mevren bakarsın bıkac ay sonra sana satarız arabayı :)

işallah domestos mazda kalitesini tatmış ve yine bu kaliteyi yaşamak isteyen birine gider.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sevgili Gökhan düşüncelerin için cok teşekkür ediyorum, bendeki karar da birden oldu 07BNZ aracımla mutluyduk fakat ne olduysa bizim malum buluşmadan sonra oldu, Sevgili Serkan' nın aracına binince işler değişti :) ve yeni kasa araca binmeye karar verdim. Hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...