Jump to content

Otomatik Vites Lantisim Geri Kaçırıyor

efk_715
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yeni aldığım aracım rampada dur kalkta geri kaçırıyor bu durum beni baya korkutuyor.aracım orj 115.000 kmde hiçbir darbesi vuruğu patlağı çatlağı yok motorundan en ufak sıkıntım yok  40derecelik rampaları 60 ile çıkıyorum şeytan kulağına kurşun çok iyi bir performansı var.ama rampada geri kaçırıyor :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otomatik vites rampada kaçırabilir. bu kaçırma rampanin dikligine göre değişir.

Ama yok eğer çok hafif rampalarda dahi kaçıriyorsa o zaman servise göstermek de fayda var bence.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok hafif rampalarda kaçırma yok durduğum yer çok dikdi.

serhat bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Hayırlı olsun, o birçoğunda oluyo, takma kafana : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimde otovites vede bütünü dik rampada geri kaçırır, hele rölanti düşükse kaçırması kaçınılmaz olur. yani aracınızın bir problemi yok. hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
Guest greystone

Bazı arabalarda geri kaçırmayı önlemek için sistem var mercedes bmw gibi araçlarda mesala. Senin aracında benzer bir sistem olmadığından rölantide tepe çıkamayacağından geri kaçırması normal. Sen rölantide tepe çıkıyorsan aracında geri kaçırmaz  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3 2005 model aracimda da mevcuttu.  Isterse çok çok dik rampa olsun, manuele alip viteside 2. Vitese aldigimizda kitler 1cm dahi geri kaymazdi.

sent from earth using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

yahu benım sorunda geri kaçırmıyor ileri fazla atıyor bi türlü çözemedim frenden kaldırdıgım anda araba şahlanıyor rolantide minumum seviyede az daha kısarsam istop edicek ne yapmam lazım ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim arabamda da var bu yokuş yukarı pozisyonda manuele alıp 2. viteste bıraktığında kilitleme özelliği, gıdım kaydırmıyor,  denedim çokta ilginç bir özellik gerçekten ,diğer oto vites kullanıcılarıda deneyebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...