Jump to content

Lantis - LPG Dönüşüm sonuçları

Guest sistempro
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam Beyler

1-2 hafta önce Lantisimde önemli değişiklikler yaptım.

Tek noktayı söktürüp Sıralı BRC (Mocan) taktırdım. Hem performans arttı hem yakıt düştü.(MEsela 20 tl lik gaz ile 70-75 arası yol yapıyorum)

Tek nokta lpg ile şehir dışı yakıt oranı 25 krş idi. litresi 2.70 den almıştım. tabi şehirlar arası yolda aldım. hali ile pahalı satıyorlar. günümüzde lpg litresi 2.40 felan. genelde Shellden almaya dikkat ederim.  Shell de 2.40 küsür.

tahminimce daha az yakar çünkü aracımın ufak tefek bakımlarının da yapılması lazım. rolanti biraz yüksek şu an. İticiler de bir sorun var sanırım, çünkü dizel gibi çalışıyor. Bu ve buna benzer çeşitli bakımlarının yapılması lazım. tahminimce yakıt sarfiyatı daha da düşecektir.

Bujiler orjinal oldu (100 bin km garantili)

Triger orjinal 100 bin km garantili.

Şu and durum bu. diğer bakımlarını yaptırdıktan sonra tekrar gelişmeleri paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hem performans arttı hem yakıt düştü.(MEsela 20 tl lik gaz ile 70-75 arası yol yapıyorum)

Benim aracımda Mimgaz sıralı otogaz sistemleri takılı,shell'den 20 TL'lik gaz ile (LT'si 2.64) şehiriçi 52 km gidebiliyorum.Aracımın performansı,çekişi güzel fakat seninkiyle karşılaştırdığımızda biraz fazla yakıyor gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sistempro

banada mimgaz tavsiye etmişlerdi sanayide. benim aklımda her zaman BRC vardı.

ucuz etin yahnisi misali hocam. kullan artık onu inşALLah daha uygun değerlere ulaşırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben aracı aldığımda üstünde Mimgaz takılıydı değiştirmedim,sizin gibi değiştiricek veya yeni alacak olsam  Brc'yi tercih ederdim,kullanıcılarından duyduğum tavsiyeler üzerine.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...