Jump to content

Vuuu Diye Bir Ses Geliyor 1991 626

fatih78
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracım 626 hb 1991 model aracı çalıştırdıgımda gaza basınca vuuu diye bi ses geliyor devir düşüncede aynı sesi tekrar yapıo ses trigerin alt tarafından geliyo triger seti değişmiştir bu sesin nedenini bulamadım acaba neden yapar bilgisi olan arkadaşlar bi aydınlatırsa çok makbule geçer...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aracım 626 hb 1991 model aracı çalıştırdıgımda gaza basınca vuuu diye bi ses geliyor devir düşüncede aynı sesi tekrar yapıo ses trigerin alt tarafından geliyo triger seti değişmiştir bu sesin nedenini bulamadım acaba neden yapar bilgisi olan arkadaşlar bi aydınlatırsa çok makbule geçer...

ya triger kayışı çok gergin yada arızalı bir bilya var. triger yeni değişti demişsiniz ama değişse bile olabiliyor yine böyle şeyler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok kardeş geçen sanayiye gittim trigeri kontrol ettirmek için triger çok sert diyolar hafif yumusattı ses kesildi dediğim anda tekrar aynı sorunu yapmaya başladı orda bi yay vardı ona göre yaptılar trigeride bi tek bilyalar kalıyo ona bi baktıracam burdaki çoğu ustalarda mazdadan anlamadığı için bu konuyu açmak zorunda kaldım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bire bir başına gelmeyenler sesin nereden ve niçin geldiğini tam olarak bilemeyebilir, orada ustanın olmadığını da sen söylüyorsun, yandık desene...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi kaç motor ustasına gösterdim göstermedim deil bi kaçı ya bilyalarda sorun vardır dio arkadasın dediği gibi bi kacıda bunun trigeri çok sert yapılmış biraz gevsetmek lazım dio trigeri biraz gevsettim yine aynı sorunu yaptı önceki gün bugün sanayiye gidiyim dedim tekrar biraz daha geziyim diye bu seferde arabadan tık ses gelmemeye başladı bi yapıo bi yapmıyo bende ne halt yiyecegimi sapıttım araç sanki oyun oynuyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

sabahları soğuktan yapar dediler kime gittiysem fazla üstüne düşmene gerek yok diye bi yanıt aldım  gösterdiğim ustalardan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...