Jump to content

Amortisör iptali

Lupara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar.

Aracımın ön amortisörlerinde bir sorun var galiba. Araç kesinlikle esnemiyor. lastikler ne kadar esniyorsa o kadar esniyor. Tabi buda zaten bozuk yollara sahip bir yerde yaşadığımdan arabadan epey tıkırtı gelmesine sebep oluyor.

Acaba ön amortisörleri çıkartı aracı o şekilde kullansam ne tür sıkıntılarla karşılaşırım? Şunu da belirteyim. Daha önce binlerce km patlak amortisörle gezmişim farketmedim bile. Yani süspansiyon o derece sert.Amortisör olmasa bile fazla bir salınım olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

esnemek yayın işi, sönümlemek amotisörün işi. araç esnemiyorsa yaylarınızda kırık olabilir. yada amortisörler kilitlenmiş olabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

söküp bakarak anlaşılabilir... bir servise giderseniz yardımcı olurlar...

İlk fırsatta gideceğim zaten. İyi günler.  bir de yay ve amortisör takımı (2 adet) elinizde mevcut mu? mevcutsa fiyatları özel mesaj olarak gönderebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorunun çözümü için deneme yanılma yöntemi yapmak ta ucuz değil ki.En az 500 lira. Bu sertlik ve bu bozuk yollar birleşince arabayı dağıtmaktan korkuyorum.Araba zangır zangır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

bir amortesör için 500 tl mi!!!!  ;D  daha geçen hafta benım mazdanın 4 amortisörünü işçilik dahil 340 tl yeniledim uçak gibi oldu  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...