Jump to content

Mazda Lantis 1.8 Silindir Kapak Contası

ömür

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar silindir üst kapağım taşlandı ve standart conta olmuyor acilen 4 kertik üst üste 4 katmanlı silindir üst kapak contası lazım (çelik) nerden bulabilirim acil yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş konularda üyelerimize parçacı ve internet sitesi tavsiyesinde bulunan birisi olarak şimdi bizden bu konuda yardım istemen epeyce sıkıntıda olduğuna işaret...

Maalesef ki;

Senin yöntemin dışında tanıdığım parçacı veya çıkmacı yok.

Ancak ve ancak internette bulunan parçacıları telefon ile arayarak derdine çare arayabilirsin... Bulunmaz diye bir şey yok bence, hiç olmadı servisten istersin.

Geçmiş olsun, kolaylıklar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hiç sorma bu aralar çok sıkıntıdayım peşine adam akıllı düsemiyorum o yüzden sizlerden yardım istedim servis deyince kayseride servi bulamadım ne işi hiç anlamadım

yetkili servis 15 yaşından büyük araçlara bakmıyor bile

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Orjinalini takmanızı öneririm. Servisi arayıp sorun getittirin derim.

Bence de en mantıklısı bu, contanın fiyat farkı taşıdığı riske oranla tolere edilebilir seviyelerdedir zaten...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

silindir kapak contasını orjinalin dışında sakın takmayın arabanıza yoksa tekrar söküp bir sürü masraf edip toplamak zorunda kalırsınız.

Orjinalini takmanızı öneririm. Servisi arayıp sorun getittirin derim.

aynen katılıyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar verdiğiniz fikirler için çok teşekkür ederim sonunda buldum orjinal japon kayseride olan arkadaşlarada tavsiye edrim ateş oto dan rica üzerine ithalatçıdan getirttik

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kardeş sana fikir vermişiz ama sen hiç bizi anlamamışsın orjinal sadece serviste olur japon olması orjinal olduğu anlamına gelmez ama sen bilirsin , kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sistempro

kardeş sana fikir vermişiz ama sen hiç bizi anlamamışsın orjinal sadece serviste olur japon olması orjinal olduğu anlamına gelmez ama sen bilirsin , kolay gelsin.

:sopa:  servisten alacaksın demedimmi ben saana (şlap osmanlı tokadı – kadir inanır) :D

Şaka tabi. Gürhan abi doğru söylüyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...