Jump to content

Benzinli Turbolara LPG Takılabiliyor mu?

ceyhun29
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selamunaleyküm arkadaşlar. ben bayağ zamandır araba araştırıyorum. eski bir mazda 3 kullanıcısı olarak merak ettiği bişey var. benzinli turbo motorlara lpg atılabiliyor mu? atıldığı taktirde ciddi sorunlara sebep oluyor mu? performans yönünden nasıl? bunları merak ediyorum. yoksa yine eskisi gibi mazda 3 yada mitsubishi lancer alma niyetim var. ayrıca lancer tavsiye eder  misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşta volvo s60 var 2.0 motor turbolu prince marka lpg takıldı araca 3500 liraya hiç bir zararı yok benzinli kullanıyormuşssun gibi hiç bir farkı yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdiki sıralı sistemlerde performans açısından çok problem olmuyor diye biliyorum... Lancer yerine Mazda almanı tavsiye ederim.

işin gıcık tarafı bunların ikisinde de subap sorunu ilerleyen kilometrelerde kuvvetle muhtemel. 1.4 tsı seat leon lpg ile nasıl gider acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana kalırsa kardeşim yakıt sarfiyatı az ama turbolu benzinli bir araç bul kendine vede LPG yi hiç takma. :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

hiçbir sıkıntısı olmaz ayarları düzgün yapılırsa,hali hazırda çalışan 3 araç biliyorum benzinli turbo ve lpg li

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki değerli arkadaşlar seat leon hakkındaki fikirleriniz? mazda 3 mü leon mu mesela :)

Seat'ın çok çok artısı olmalı ki; ben Mazda'ya tercih edebileyim... Artıların çok olmadığı da gün gibi aşikar olduğuna göre; sonuç yine mazda...

;D

Düşüncem budur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...