Jump to content

Hayali Mazda

hasim014
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

aracımı bu hale getirmek istiyorum ama iyi bir mazda servisine ihtiyacım var gerekli parçaları ucuza temin edebiliyorum almanyada ama trdeki gibi usta az bulunur onun için türkiyede yaptırmak istesem kaça mal olur parca fiyatlarını bilen bilgisi olan yardım edebilirmi

post-8807-141695292559_thumb.jpg

post-8807-141695292561_thumb.jpg

post-8807-141695292563_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fotoğrafta görünen araçta, yan marşpiyel, jant ve lastikler, led gündüz farları var. Tüm bu saydıklarım için herhangi bir ustalık gerekmiyor ki. Sök-tak, tak-çıkar malzemeler. Biraz eli yatkın kişi, kendisi bile yapabilir. Hadi onu geçtim alınan parçaları, yetkili serviste yada özel serviste ucuz yollu taktırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bulunduğum şihirde servis dandik açıkçası 1 mazda servisi zar berbat ötesi bir araca marşpiyel takmışlar araya parmak giriyor jant modeli sözde benimkine uymuyormuş mazda 3 mps modeli için dediler ama internette çok resimde gördüm takılmış halini kaput mps modeli için benimkine uyarmı bilmiyorum arka tampon burada yok tek egzoz çıkışlı burdakiler ve görünümüde farklı spor değil birde resimi ben paintte kes yapıştır şeklinde bişiler yapmaya çalıştım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Almanya'dan üye sayımız çok azdır herhalde, 1 elin 5 parmağını geçmez sanırım. Bizim burdan doğru, Almanya'da Servis yada usta önermemiz pek mümkün değil. Parçaları zaten kendim ucuza temin edebiliyorum demişsiniz.

Jantlara gelince ebatları elbet önemli. Sürüş konforundan ödün vermeden bir değişikliğe gitmeniz lazım. Bunun için lastik ebat hesaplama programları var, sapmaları gösteren.

Burdan doğru size yardımcı olabileceğimiz şey çok kısıtlı malesef. Sizin en büyük sıkıntınız servis yada usta !!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haklısın usta bulmak büyük sıkıntı zaten sanayi kavramı diye bişi yok adam arabayı verip yanisini alıyo kazada buyüzden niyetim türkiyeye gitmeden iyibir bilgi birikimi edinmek gelincede adrese yönelip istediklerimi yapabilmek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O jantın aynısı bende var biraz saçmalamışlar sizin ordakiler :D size gerekenler kaput ve ledler onlarıda herhangi kaportadan anlayan birine götürseniz yaparlar diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haklısın usta bulmak büyük sıkıntı zaten sanayi kavramı diye bişi yok adam arabayı verip yanisini alıyo kazada buyüzden niyetim türkiyeye gitmeden iyibir bilgi birikimi edinmek gelincede adrese yönelip istediklerimi yapabilmek

Sen gel Anavatanına, ne varsa kendimizde saklı...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

son irlandalı arkadaşım arabanın resmini yandan cekilmiş olarak yüklermisin birde çift egzoz çıkışlı tampon sedanlar için bulamadım burdasadece mps modeli için var sedanlar için hepsi tekli birde o led gündüz farı montaj olmadan 400 euro trde farklı olabilir diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar eonon 5115z böyle bişi monte ettirmiş bi arkadaşımız varmı yada varsa fonksiyonları konusunda bilgi verebilirmi aracın direksiyon kumandası iptal oluyormu felan

post-8807-141695292566_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maalesef bir tek bunu bulabildim şuanda bu jantları kullanmadığımdan dolayı başka fotosu yok ama bunlar orjinal mazda jantlarıdır. Paylaşılmış olan ilk 2 resimdekiler bunlardır mazda3eski.jpg

5671

Hasim014 bendeki sistem benziyor eğer aynıysa gayet başarılı son derece memnunum

530114_10152124935760473_1438271629_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu jantları kastetmiştim bunlar 18" benim ruhsatta 17" kadar izin var 205 50 17 sistemde benzer evet ama aynı görselde 4 5 marka mevcut sendekinin markası ne memnunmusun artısı eksisi varmı en önemlisi ben sese önem veriyorum aracımda bose sistem mevcut onu katletmesin

post-8807-141695292568_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu kokpitin üstüne tanımıyorum  :)

Aynen sana katılıyorum Emre. Geçtiğimiz fuarda o kadar C segmenti aracın içine girip çıktım. Bu kokpite rakip bir kokpit göremedim. Bilmiyorum belki biraz dugusallıkta var ama...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan, otomatik olunca multimedya ile daha bi rahat ilgileniliyor , uçağa binince 50 tane düğme çevirir ya pilotlar o misal oluyor, havası bi başka yani otomatik multimedyalı mazda3 ün  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu jantları kastetmiştim bunlar 18" benim ruhsatta 17" kadar izin var 205 50 17 sistemde benzer evet ama aynı görselde 4 5 marka mevcut sendekinin markası ne memnunmusun artısı eksisi varmı en önemlisi ben sese önem veriyorum aracımda bose sistem mevcut onu katletmesin

Bu jantların hepsi zaten orjinal mazda jantıdır. Ruhsatta 17 ye izin var derken devlet engelliyomu büyük jant takmayı doğru mu anladım ???  Bendekiler 17 inç sesten kastınız yol sesi ise farketmezsiniz bile öyle diyiim size

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracımı bu hale getirmek istiyorum ama iyi bir mazda servisine ihtiyacım var gerekli parçaları ucuza temin edebiliyorum almanyada ama trdeki gibi usta az bulunur onun için türkiyede yaptırmak istesem kaça mal olur parca fiyatlarını bilen bilgisi olan yardım edebilirmi

Bu resimdekilerin hepsi orjinal parçalar. Parçaları ucuza alabiliyorsanız o zaman alın TR'de taktırırsınız. Fakat ön kaput demişsiniz. MPS ön kaputtan bahsediyorsunuz herhalde yan çamurlukları da değiştirmeniz gerekmekte. Uymuyor çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu jantların hepsi zaten orjinal mazda jantıdır. Ruhsatta 17 ye izin var derken devlet engelliyomu büyük jant takmayı doğru mu anladım ???  Bendekiler 17 inç sesten kastınız yol sesi ise farketmezsiniz bile öyle diyiim size

Güzel bir uygulama bana kalırsa. 1.6 araçlara da 17 üzeri takılmaması gerekir zaten.

Bu arada Onur senin araç ile benim aracın fotoğraflarını çekelim bir ara yanyana. Seninki beyaz benim siyah :)

[smg id=7235]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...