Jump to content

DJ Jantlarımı Garantiden Değiştiriyorum

NoooFearrrr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar arabama 1.5 yıl önce almış olduğum DJ jantlarımda kaplama parlak bir plastik vardı dışında, jantı kaplayan o kaplamada, kabuklanma vede kararmalar oldu  >:(  >:(  bende ilgili satan arkadaşa bildirdim fotosunu çekip firmaya yolladık bu hafta içi bir takım yeni jantla değiştirme durumu söz konusu,  8:) 8:) arabamda 13 jant var bu ebatta önereceğiniz jant varmı. ??? şu andaki jantlarım bunlar, ama ben sade aleminyum alaşım standart beyaz almayı düşünüyorum.

[smg id=6763]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gürhan 600-700 tl ye alınan Çin malı jantları hiç tavsiye etmiyorlar, malum yollar bozuk bir çukura girince yamuluyor  sonra araba geziniyor diyorlar, o nedenle  ya çıkma orjinal (sahibinden.de olabilir) yada Avrupa mal König, Momo gibi hafif jantlara bakıver, ben istanbulda 850 gibi satışta görmüştüm König jantlardan, oldukça hafifti...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklısın Emre ama bir kez aldık artık şimdi durduk yere 500-600 verecek gücüm yok emin ol; bari değişimden adam akıllı bir jant alayım diyorum , zaten garantiden değişecem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aah ah benim jantlardada oldu aynı sorun kabarma atma çok fazla değil ama ben garantiye sokamadım yurt dışından gelme jantlar. Valla abi sen şanslısın değiştiriyorlar ürünün arkasındalar imkan varsa 13' de çok kollu bir şey alma bence çok hoş durmuyor artı senin yanak 70 herhalde çukurlar çok sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-temiz-13-inc-nikelaj-jant-takimi-114120548/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-km-13-inc-jant-4100-jantlar-3-tanedir-105991310/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-temiz-13-celik-jant-118574911/detay

bunlar fikir olur belki ;) hatta keşke olsa para iadesi yapsalarda istediğin gibi bir şey alsan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel jantlar ama ben o siyahlı beyazlı kaplama olanlardan almayı düşünmüyorum artık ikinci sıradaki 3 adey olan jantlar gibi bir jant alacam ama zaten buradaki satıcının bana garantiden bir takım jant vereceği var yani sadece DJ alabiliyorum.  o markadada 3-5 adet jant var zaten onlardan varmı beğendiğin ben kataloktan baktım, 

DJ-366

DJ-341

MAXX  393

DJ-321

DJ-374

Dj-100

DJ- 120  bu jant mazda uyumlu gözükmüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

374 olan zaten offroad için yazıyor ağır bir janttır o artı 7ofset görünüyor 175 taban herhalde senin lastiklerle sığmayabilir.

321 benim jantlarıma benziyor bu jantları bizim burda bir kangoda gördüm güzel duruyordu,

x 393 5 bijon o zaten olmuyor,

341 in tek rengini diyorsan oda güzel ama siyahlısı gene offroad 7 ofset gene lastiklerin sığmayabilir,

366yı ben pek gözümde canlandıramadım,

100 ve 120 güzel duruyolar.

nacizane bir fikrim daha olacak şimdi bu jantlar sıfır olacak garanti değişimi sayesinde satıcının elinde djden başka jantlar elbet vardır bu garantiden gelenleri versende sana başka jant verse takas yapsanız bir teklifinde bulun derim nasılsa 0 jant verecek sanada aynı fiyatta vs başkasıyla değiştirmeli

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Jantların hepsinin 4 büjon modeli var fakat yazdığım gibi sacede biri mazda uyumlu değil, eğer yeni jantlar gelirse satıcıya öneride bulunucam bakalım, sanırım kormetal da satıyor belki kormetal alırım kabul ederse, yorum için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu akşam satıcıya ugradım jantlarımı değişmek için , DJ lerin yerine MANN marka aldım bir takım Alman malı imiş, yarın fotolarını yüklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu akşam satıcıya ugradım jantlarımı değişmek için , DJ lerin yerine MANN marka aldım bir takım Alman malı imiş, yarın fotolarını yüklerim.

Hayırlı olsun, kazasız günlerde kullan...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hadi hayırlısı olsun abi ;)

birdaha sıkıntı yaşamazsın inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

[smg id=8237]

[smg id=8236]

[smg id=8235]

Arkadaşlar garantiden almış olduğum jantlar bunlar.  ;)  8)

Beraberinde tüm büjonlarıda orjinal kaliteli parlak büjonlarla değiştirdim.  8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklısınız sayın domestos ama siboplar hiç aklıma gelmedi tühhhhh  !!!!!!  böle cam bir kutunun  içinde görmüştüm satıcının masasında ama yapacak bişey yok, artık onlarıda yazlık lastikleri taktığımızda değişiriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel görünüyor.Ben 7 kollu jantları çok seviyorum Fakat 13 jantlarda bu 5 kollular daha ideal.Lastiklerde iyiymiş.İyi günlerde kullan.Rabbim esirgesin. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Saolasın oktay usta en kaliteli vede güzel jant buydu satıcının elindeki bende hemen aldım. Jantlar çok sağlam,kaliteli,  eski jantlarla kıyaslayınca farkı anladım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...