Jump to content

Bir sonraki proje. Dusunceler?

TRA
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam arkadaslar, suan aklimdaki proje biraz ekstrem ama affedersiniz bokunu cikarmak lazim diye dusunuyorum. Madem bir yola koyulduk arabayi iyice guzellestircez diye ozaman istedigimiz herseyi yapalim. Turkiyedeki modifiyeye biraz "apaci-isi" diye bakiliyor bazen ama onemli olan surucunun zevk almasi degilmi? Suan aklimda bu iki sey var ama iste olurmu olmazmi, yapsammi yapmasammi bi turlu karar veremedim acikcasi. Fikirlerinizi iyi veya kotu 4 gozle bekliyorum, yeterki herkes durust olsun ^^

http://www.carid.com/2011-mazda-3-lambo-doors/vertical-doors-lambo-door-conversion-kit-4309670.html

http://www.carid.com/universal-custom-hoods/duraflex-hood-3345946.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şahsi düşüncem arabaya cam filmi spoiler marşpiyel jant yay gayet şık ve güzel duran bir kaç ekstralar . Kapıları böyle yaptırmak işin çok çok ekstrası bence güzel olur kötü olmaz ama ona vereceğin parayla daha makul modifiyeler yapabilirsin örnek resimdeki spoiler gayet hoş durmuş ondan taktırabilirsin mesela

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tek kapı, spor otomobil olsa sıkıntı yok. Lakin 4 kapı sedan bir otomobilde önler yukarı, arkalar normal açılması, çok tuhaf durur bence.

Otomobil başlı başına bir zevk işi, bir hoby. Siz beğendiyseniz, mutlu olacaksanız, zevk alacaksanız, bizim söylediklerimiz teferruat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Batmobil mi lan bu kaputlar yukarı açılan kapılar falan :D :D Jantlarını değiştir japon bir jant tak 18 dende küçük olmasınlar ya da mps başka çare yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Batmobil mi lan bu kaputlar yukarı açılan kapılar falan :D :D Jantlarını değiştir japon bir jant tak 18 dende küçük olmasınlar ya da mps başka çare yok :)

Alman BBS jantını Japon'a uyduran kişiler var aramızda kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lambo kapılar güzelde , arkalar nolucak.. Önler yukarı arkalar yana açılırsa işte o zaman tam Apaçi işi olur

Bunuda cok dusundum, tersten acilan kapi (suicide) almayi dusundum onlar icin.

Araca bu kadar masraf etme derim. İmkanın varsa sat mps al.

Iyi guzel dedinde kardes ben HB sevmiyorum  :D

Cok guzel bi jant buldum ama JDMden cok Dub style, ben biraz oraya dogru kayma taraftariyim.

Simdi soyle dusunuyorum, herkesde spoiler mars vs vs var dimi? yani bi farki olsun istiyorum arabanin, kendimi bildigim bileli Lambo kapilari severim ama iste " Apaci isi" olur diye terredutlerim var. Zaten suan arabamdaki hersey 1-2 saatlik isle cikartilabilir olan seyler, stock haline geri cevirmek cok uzun surmez saticak degistiricek olursam. Bu kapilarin iyi taraflari kaynak olmamalari yani "Hinge Kit" olduklari icin tak cikar gibi bisey. Kaputa gelince zaten orjinalini al depoya koy sonra istersen degistir ^^ .  HA bide isin en onemli kismi! Bugun satan firmayla konustum kapilar haalen normal sekilde acilabiliyorlar. Yani yukari kaldirmazsan kimse sende Lambo kapi oldugunu bilmez ^^. Sanirim bu kitin biraz daha pahali olmasinin sebebi bu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lambo kapilar tam acilmiyor normal sekilde bizim zar zor cikabilcegimiz sekilde aciliyor yana dogru o yuzden illaki yukari dogru kaldirman lazim sana gosterdigim 300c deki kapilar da bu şekilde.  Kaput olayi o linktekiler bence fazla abarti duruyor mps kaput yap sade dursun artik yeni moda sadelikten yana.basiklik jant ufak goruntu degisiklikleri

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen haftasonu TRA yla buluşup tanıstık kendisine dedim o kadar hatchback candır sedandan vazgec ama yok dinlemiyor beni :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel proje Kaput uygulamasında aynı fikirdeyiz diyebilirim, yanlız benim düşündüğüm cıkma bir kaput alıp bunu iyi bir ustada  şekillendirmek,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...