Jump to content

90-94 Arası Mazda 323 HB Arıyorum

ferhat24

Tavsiye Edilen Mesajlar

uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar foruma epey bir zamandır giremiyordum. şu an var olan arabamı satıp başlıkta da belirttiğim gibi bir araba almak istiyorum. aldığım olumlu ve olumsuz yorumlara karşın arabanın hastası olduğum için almayı kafama koydum.  6,000 tl civarı temiz bir mazda 323 hb arıyorum arkadaşlar. maddi imkanım bu kadarına el veriyor. forumda satmayı düşünen arkadaş var mı? veya tanıdığında olan var mı? siz değerli arkadaşların yardımlarını bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah gönlüne göre versin, istedikten sonra mutlaka bulursun... Mazda'yı istemek yeterli bence.

;)

Amin sn domestos. işten çıkmadan bir bakayım dedim mesajınızı gördüm. iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. aslında bir tane buldum aradığım fiyata ama çekincelerim var. hepimiz için hakkımızdan hayırlısı.

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

arkadaşlar moderatör arkadaşlar sağolsun konu tekrar aktif hale getirilmiştir. maksimum 7500 lira olacak şekilde masrafsız, tercihen kırmızı bir mazda 323 f 1,6 hb arıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar moderatör arkadaşlar sağolsun konu tekrar aktif hale getirilmiştir. maksimum 7500 lira olacak şekilde masrafsız, tercihen kırmızı bir mazda 323 f 1,6 hb arıyorum.

Bence o fiyata masrafsız temiz bir araç bulmanız biraz zor. Biraz daha yukarı fiyatlar açıkarsanız 8500-9000 gibi daha geniş bir aralıkta araca bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence o fiyata masrafsız temiz bir araç bulmanız biraz zor. Biraz daha yukarı fiyatlar açıkarsanız 8500-9000 gibi daha geniş bir aralıkta araca bakabilirsiniz.

teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teveafuk geçen berbere gittim,ortaokul arkadaşım,onun ARKADAŞINDA VARMIŞ,DEDİĞİNE GÖRE motor ön takım sıfırmış,istersen beni ara ona beraber bakalım,pazar günü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...