Jump to content

Audi A3 Sedan'ın Yeni Versiyonunu Duyurdu

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2014-Audi-A3-Sedan-Front-3-4-Right-627x400.jpg

Alman firma Audi'nin bir süre önce konsept versiyonunu tanıttığı A3 sedan, 2013 New York Otomobil Fuarı ziyaretçileriyle buluştu. 3 ve 5 kapılı hatchback'le aynı platformu paylaşan otomobil, 4458 mm boya, 1778 mm genişliğe ve 2656 mm aks aralığına sahip.

2014-Audi-A3-Sedan-Driver-Seat-627x421.jpg

140 beygirlik 1.4 lt, 170 beygirlik 1.8 lt ve 211 beygirlik 2 lt hacimli turbo beslemeli benzinli motorun yanı sıra 2 litrelik turbo beslemeli dizel motor 150 beygir güç veriyor.

2014-Audi-A3-Sedan-Rear-Seats-627x423.jpg

2014-Audi-A3-Sedan-Left-SIde-627x386.jpg

2014-Audi-A3-Sedan-Rear-3-4-Right-627x372.jpg

Kaynak : Normal Etap

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim için kokpiit çok önemli... Çok sade kokpiti var beğenmedim.. A4' ün süper mesela....

Haklısın, vitesin hemen önündeki konsol Renault grubuna benzemiş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

megane ve latitude biraz daha farklı abi. Latitudenin gideri var yine :D

Yok bee aynı konsolun piano black olanı mıdır nedir. Biraz da düğmeler farklı. Tabii fiyat felan çok farklı ona diyeceğim yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok bee aynı konsolun piano black olanı mıdır nedir. Biraz da düğmeler farklı. Tabii fiyat felan çok farklı ona diyeceğim yok :D

fluance ile latitude yi bir tutmak haksızlık olur :D Bak vw grubunda polodan amarok' a kadar hepsi aynı bişe diyemem de renaultta biraz farklı :D

Kendimi renocu hissettim bir an :D

http://www.araba-resimleri.org/resim/renault-latitude-87320.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

var yaaa bilmem kac mılyar para verıp o dandık ıc dızayna sahıp olmak gercekten akıl karı degıl cok ılgınc ve sacma bı ıc dızayn olmus o vıtesın seklı bıl ecok dandık boyle eskı arabaların vıteslerı gıbı duruyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün audi'ler aynı geliyo bana. Bütün vosvoslarda vosvos geliyor. Hele o jettayla pas at'ı birbirinden ayıramıyorum. A3'ü de a4'den ayıramam muhtemelen hehe. Alamanlara soğuğum . Hele son c180 testinden sonra hepten soğudum . Bir 3.16 kaldı bakmadığım , ona da 2015'te bakayım :D

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gökhan, senin safa birisi geldi :D

ben bir doktor röno salatalık sütü, salatalık kremi biliyorum başka da bilmiyorum :D

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...