Jump to content

Aux Girişi Nerede?

hascompag
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aux girişi ön koltuklar arasındaki kolçağı açın iki bölümlü 2009 larda üst bölme değil alt bölmeyi açın sağda aux girişini göreceksiniz 3.5 mm çapında aux kablosu telefonunuza göre elektronikçilerden 2-3 tl ye temin edebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ben özürlü statsünde aldığım için arabayı. kuveyt den geldi. kolçağın içinde aux girişi yok. yaptırılabilinilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ben özürlü statsünde aldığım için arabayı. kuveyt den geldi. kolçağın içinde aux girişi yok. yaptırılabilinilir mi acaba?

İşte bu işleri değiştirir. Farklı ülkeden geldi ise bizim donanımlara sahip olmayabilir. Olup olmayacağı bilgisini servisten öğrenmek lazım. Belki sadece müzik sistemine giden bir kablodur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tşk ederim arkadaşlar artık servise soracaz ve de yoksa da ki yok YAPTIRTACAĞIZ.

Eğer teknik olarak sadece bir kablo ve konnektör ise rahatlıkla yapılır ama arada bir cihaz veya çevirici var ise sıkıntı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Müzik sisteminde aux butonu var mı? şayet varsa, butona bastığınızda, sistemin aux'ta olduğuna dair bir bilgi görünüyor mu ekranda?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet var. media butonu var aux a geçiş yapıyor ama aux cakı yok ortalıkta. çok üzülüyorum. canım sıkılıyor yaww

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet var. media butonu var aux a geçiş yapıyor ama aux cakı yok ortalıkta. çok üzülüyorum. canım sıkılıyor yaww

bilgilerinizde yazdığı gibi konya'da ikamet ediyorsanız, bir yer önerebilirim size yardım edecek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...