Jump to content

Zorunlu Trafik Sigortası...

Selman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bende de öyle görünüyor. Ama sen onlardan gidip makbuzunu alırsan sorun kalmaz.

Sanırım "e-devlet" dedikleri sistemi beceremediklerinden internetten öyle görünüyor.

Abi bugün Avrupa Merser uğradım.Senin dediğin gibimiş.Sağolsunlar ilgilendiler.Makpuzuda verdiler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar Selmancığım,

İki-üç gün önce 2007'nin ödemesinin ne kadar olacağını öğrenmek için aynı siteye girdiğimde 2006 yılının 1. taksidinin ödenmediğini ve de ceza tahakkuk ettirildiğini görünce şok oldum!..

Oysa zaten 2006'nın ilk taksidini aracı 6. ayda alırken ödenmiş ve de işlemleri Mazda Merser yapmıştı.

Not: Sorgulama sayfasının bir yerinde ödenmiş, bir yerinde ödenmemiş görünüyor. JPEG olarak eklemeye çalışacağım.

Abi sanırım bu genel bir durum. Ben de 2006 ayı 2.taksit ödenmemiş gözüküyor. Oysa arabayı alırken ödenmişti. Bi de dediğin gibi, bi sayfada ödenmiş, bi sayfada ödenmemiş gözüküyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi sanırım bu genel bir durum. Ben de 2006 ayı 2.taksit ödenmemiş gözüküyor. Oysa arabayı alırken ödenmişti. Bi de dediğin gibi, bi sayfada ödenmiş, bi sayfada ödenmemiş gözüküyor..

Abi bugün Avrupa Merser uğradım.Senin dediğin gibimiş.Sağolsunlar ilgilendiler.Makpuzuda verdiler.

Evet, haklısın, bence de genel bir durum...

Bugün ben de aldım Merser'den 2006 ilk MTV makbuzunu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 yıl sonra ...

Merhaba arkadaşlar. Bu aralar trafik sigortası yaptıran var mı. Fiyat aldım çok yüksek çıkıyor 470 TL.

1991 626 2,0 cc için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu konuları incelemenizi öneririm. Trafik sigortasında artık yeni bir süreç başladı. 2010 Model Mazda 2 araca aynı fiyata trafik sigortası yaptırdık, geçen hafta.

http://www.mazdaclubtr.com/30073/zorunlu-trafik-sigortasinda-yeni-donem/

http://www.mazdaclubtr.com/30532/eski-arac-sahiplerine-yuksek-zorunlu-trafik-sigortasi/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk aracınız mı? ilk aracınız değilse bu aracınızla veya bundan öncekiyle 1 yıllık trafik sigortalılık sürenizi doldurdunuz mu? tutanaklı bir kazaya karıştınız mı?

ben geçen sene eylülde 400 tl'ye yaptırdım mazda 6'ya. bu sene eylülde 278 tl'ye düştü...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet ilk aracım. geçen sene aldım ve geçen senede 460 TL ödedim . bu senede hemen hemen aynı fiyat. herhangi biz kaza falan olmadı bu dönem içerisinde ama bu fiyat çok yüksek. başka yerlerden de fiyat alacağız artık... :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben bu gün yaptırdım 1998 626 ya Sompo Japan sigorta 245 TL, sigorta şirketlerine göre fiyatlar artıyor en uygunu buydu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet ilk aracım. geçen sene aldım ve geçen senede 460 TL ödedim . bu senede hemen hemen aynı fiyat. herhangi biz kaza falan olmadı bu dönem içerisinde ama bu fiyat çok yüksek. başka yerlerden de fiyat alacağız artık... :(

O fiyat çok yüksek, ben Marpfre'den yeniledim 280 lira Ankara plaka... İkinci yılım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanki bir önceki poliçedeki hasarsızlık indiriminizi kullanmamışlar gibime geldi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanki bir önceki poliçedeki hasarsızlık indiriminizi kullanmamışlar gibime geldi...

İndirimsiz yine çok gibi, ben aracı ilk aldığımda da 280 liraya yaptırmıştım, Şubat ayında yenilemeyi de 280 Liraya yaptırdım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gününü geçirmediğin sürece farketmez senin sigortalılık yılına göre bu oran artar benim 3. yılım %20 günün geçmesi durumunda bu indirimden yararlanamıyorsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hasarsızlık indirimi için aynı firmaya mı yaptırmam lazım yoksa fark etmez mi ?

fark etmez, bütün sigortacılar sigortalı bilgilerine ortak havuzdan ulaşıyor çünkü...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimde bu sene ZTS çok artmış araç malum 07 plaka ama sigortanın yapıldığı yer yani aracın bulunduğu yer (istanbul) araç sahibi şöför (yaş ve ehliyet süresi) vs ve aracın 10yaş üstü olma sebeplerinden bana bu şekilde izah edildi artmış bu sene. ve 2012de 1.1milyon lira zarar yaşanmış trafik sigortası işinde istanbulda bir araca yılda ortalama 36kaza düşüyormuş ordan gaza gelip 10 yaş üstü araçları önce göze kestirip genel bir kazıp politikasına yönelmişler!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...