Jump to content

Nano Charger (Vacuum Charger Systems)

Guest furkan5298
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • Yanıt 214
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

41

• NeBiAnd

15

• Gökhan

26

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Kadir sağolasın,

Sana ne kadara mal oldu ? Daha önce 280 YTL denmiş ama senin aldığın fiyatı da merak ediyorum.

Bu sistemi AT de denemiş kimse var mı çevrende ? Dendiği gibi MT de daha mı iyi bir performans alınıyor AT  ye göre ? Var mı hiç fikrin ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

bizde bugun nanoyla tanıstık cok met ettıler falan fıstık:)okuduk ınceledık malın arkasında cok durmaları hosuma gıttı ve fyadası oldugunu bıkac yaptırandan ısıttım yalnız bızım motorlarda cok cok etkısı olmuo hyundaı ve hondalarda cıddı artıslar gosterdıgını soledıler

yalnızzz sole solıyım ortalama yakıtta aynı dengede gıderken 6.5 ıla 7.8 yaktıgım e-5 te serı olarak nanodan sonra gıtmeye basladım 4.9 gıbı bı rakam cıktı ve eger hep bole olcaksa eyvallah dedım performansa gelınce taktıktan snra pıskolojık bı beygır artısı varmıs gıbı gozukuo ama performansa etkısı sadece ılk kaskısta tork olarak verıo vıtes aralarını doldurusu tamamen 10 numara..tavsıye edermısınız dıe sorarsınız bendekı hava fıltre kitiyle uyum sagladıgı ıcın ıkısını bırden uygulayıp motorda soguk havayı fazla tutunca artık arabanın eskıye gore daha serı oldugunu hıssedıorm.ama faydalı bıse benden solemesı.bence kitle beraber uygulayın resımler bıraz kotu cıkmıs olabılır mms le aldım

bu arada bıkac gun snra dyno testıne arabayı sokup gozumle gormemı ıstedıler.cok guvendıler kendılerıne bakalım gorcez

dynoda maxımum 7 beygırlık bı guc ve %18 bı tasarruf goruceksınız dedı beklıorz:)

kırmızıyla cızılı olan yer kablonun cıkıs ve bıtıs yerı yuvarlak olan yer ıse baglantı noktası

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de artık ciddi ciddi düşünmeye başladım bunu..

Bülent Ankara dan dönsün  topluca gidip konuşalım.

Sen nerede yaptırdın Tarık ?

umranıyede dıstrıbutorde taktırdım gıdersenız beraber kacalım fıyatta bırazdaha yardım ederım:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tarık en kısa zamanda performans ve yakıttaki düşüncelerini bekliyoruz ;)

yakıtta dedıgım gıbı tasarruf hıssettım perfomansta bence bu aletı fıltre kıtıyle uygulayın daha cok soguk hava dha cok performans demek ama bılgılerı verıcem en kısa zamanda
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadir ile aynı yer değil anladığım kadarı ile.

Bülent dönsün Ankara'dan, Biran abi de katılır bize 3 lü olarak gideriz artık ya senin ya da Kadir'in dediği yere

Sen para ödedin mi yoksa deniyormusun şu anda ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent dönsün Ankara'dan, Biran abi de katılır bize 3 lü olarak gideriz artık ya senin ya da Kadir'in dediği yere

valla dönesim yok havuz başı kızlar vs :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

patron şu nano chaqrger ı bi konusalımda ben bu son ankara yolculugumda guzuyu cok zayıf buldum,1.4  toyota d4d dizele sidik zoru yetiştim gerci tepeleme doluydu guzu ama 2 viteste pedal sanki işe yaramıo ya kickleyip 1e atacan yada gıv gıv hızlanmayı beklicen >:(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...