Jump to content

Nano Charger (Vacuum Charger Systems)

Guest furkan5298
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

patron şu nano chaqrger ı bi konusalımda ben bu son ankara yolculugumda guzuyu cok zayıf buldum,1.4  toyota d4d dizele sidik zoru yetiştim gerci tepeleme doluydu guzu ama 2 viteste pedal sanki işe yaramıo ya kickleyip 1e atacan yada gıv gıv hızlanmayı beklicen >:(

Ne güzel anlatmışın guzuyu diline sağlık içim soğudu biraz  :) benim dilim varmıyordu demeye  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 214
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

41

• NeBiAnd

15

• Gökhan

26

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

Ne güzel anlatmışın guzuyu diline sağlık içim soğudu biraz  :) benim dilim varmıyordu demeye  :D

nası anlatmiim abi karizma resetlencekti az kalsın acil nano ve açık hevaaa filitrosu bakcess :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Honda,pejo vs.için kolunu sallasan hemen bulursun ama m3 için özel yaptırmak lazım.Bi usta ile tanıştım özel yaparım dedi ama birde chip uygulaması yapılmalı.Bizim guzuya pek uygun chip bulmak zor ama artık araba çıkalı 3,5 sene oldu artık vardır belki veya yazılımı gelmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Honda,pejo vs.için kolunu sallasan hemen bulursun ama m3 için özel yaptırmak lazım.Bi usta ile tanıştım özel yaparım dedi ama birde chip uygulaması yapılmalı.Bizim guzuya pek uygun chip bulmak zor ama artık araba çıkalı 3,5 sene oldu artık vardır belki veya yazılımı gelmiştir.

epey zaman alır sanırım bu işi halletmek biz bu aradaki zamanda nanolanalım bari  öle abartı bi masraf deil :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

noldu nano charger işi?? eger gidecekseniz toptan bi satın alım için benide yazın listeye.. yalnız ben orda taktırmayacagım için işçiliği düşsünler öle hesap cıkarsınlar.. eger işçilik beedava zaten falana getirirlerse muhabbeti alın yinede bana 1 tane bu aletten ama basta biraz nazlanmadan tökmeyin paraları önlerine :D ne zaman gidecekseniz ona göre havale cıkartam size, kargolarsanız sonra bana cok sevinirim :-* ya da bu taraflara gelmeyi düsünen olursa getirir beraberinde..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır hayır benımle aynıyer

yer umranıye acık otopazarının orası yetkılı ısmaıl bey...7hp ve %18 cok cok ıddıalı rakam...1,5 88hplık araca (egzoz ve fıltrekıtı var) 2 hp benım araca (1,8 122hp) ıse 4 hp verdı...abartı bı sey beklemeyın...bu dedıgım rakamlarda olur. tahmınım mazda3 e 2-4 arası verır...

Kadir, Tombak'a ne vermiştir sence?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

siz kendinizi kandırın bakalım. eğer sen o torku ve beygirin gramını hissediyorsan gel benim yüzüme tükür. sistemin mantığı bilmem nereden gelen hava yerine nanoştan gelen havayı içeri vermesi ve soğutması deniliyor. peki o havayı arçelik klima ile mi soğutuyorlar? tak bi tane krank filtresi olsun bitsin o zaman ;) hem zaten hava filtresi kiti takanların hemen hepsi krank filtresini de takıyor. nanoşun en büyük avantajının dur kalklarda hissedilmesi deniliyor, peki o zaman otobanda tapa gaz giden bir arabanın dur kalk yapmayacağına göre ve gaz kelebeği dibine kadar açık olacağına göre nanoştan gelen fayda bunun neresinde görülecek? AR-GE çalışmalarına milyonlarca yıldır nerdeyse Türkiye Cumhuriyeti'nin hazinesi kadar para döken otomobil firmaları böyle bir sistemi, herşeyini kendileri dizayn ettikleri bir motorda kendileri nasıl oluyor da düşünememiş oluyorlar? nanoş ve v-şarjır firmaları böyle forum köşelerinde çoluk çocuğu ikna etme çalışmaları yapmak yerine gidip sadece bir tane otomobil firmasına bile olsa sistemini tanıtıp onlara sistemini satsa, yeryüzünde dönülmedik köşe bırakmazlar sanırım. ama onlar oturmşlar tabanını 09-17 yaş grubunun oluşturduğu, çoğunluğunun benim arabam öyle bir gidiyor ki testarossa bile halt etmiş muhabbetleri yapılan bir forumun sponsoru olup orada cihaz satmaya çalışıyorlar. e o zaman biz de kıroşarjırı icat ettik, dikiz aynasına tespih takıyoruz ve +50hp veriyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

siz kendinizi kandırın bakalım. eğer sen o torku ve beygirin gramını hissediyorsan gel benim yüzüme tükür. sistemin mantığı bilmem nereden gelen hava yerine nanoştan gelen havayı içeri vermesi ve soğutması deniliyor. peki o havayı arçelik klima ile mi soğutuyorlar? tak bi tane krank filtresi olsun bitsin o zaman ;) hem zaten hava filtresi kiti takanların hemen hepsi krank filtresini de takıyor. nanoşun en büyük avantajının dur kalklarda hissedilmesi deniliyor, peki o zaman otobanda tapa gaz giden bir arabanın dur kalk yapmayacağına göre ve gaz kelebeği dibine kadar açık olacağına göre nanoştan gelen fayda bunun neresinde görülecek? AR-GE çalışmalarına milyonlarca yıldır nerdeyse Türkiye Cumhuriyeti'nin hazinesi kadar para döken otomobil firmaları böyle bir sistemi, herşeyini kendileri dizayn ettikleri bir motorda kendileri nasıl oluyor da düşünememiş oluyorlar? nanoş ve v-şarjır firmaları böyle forum köşelerinde çoluk çocuğu ikna etme çalışmaları yapmak yerine gidip sadece bir tane otomobil firmasına bile olsa sistemini tanıtıp onlara sistemini satsa, yeryüzünde dönülmedik köşe bırakmazlar sanırım. ama onlar oturmşlar tabanını 09-17 yaş grubunun oluşturduğu, çoğunluğunun benim arabam öyle bir gidiyor ki testarossa bile halt etmiş muhabbetleri yapılan bir forumun sponsoru olup orada cihaz satmaya çalışıyorlar. e o zaman biz de kıroşarjırı icat ettik, dikiz aynasına tespih takıyoruz ve +50hp veriyoruz.

:clap: :clap: umut fakirin ekmegi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...