Jump to content

Adem Usta Adres Değiştirmiş

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İşçiliğini ve dürüstlüğünü bildigim , 626'yı ipten alan ustamız adres değiştirmiş . İstanbulda iyi özel servis arayanlar faydalanabilirler

EKİNCİ OTOMOTİV

Mehmet Akif Cad. Yüksel Sok. No:3/Merter-Güngören-İstanbul

Tel: 0212 562 45 54

http://www.mazdaekinci.com

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Görüyormusunuz adam Elazığ'dan neleri biliyor ve takip ediyor. Ne diyeyim helal olsun vallahi.:)

artık Eskişehir'deyim :) kulağım deliktir hacı neler neler takip ediyorum :D

Adem usta'nın geri dönüşü için calışmalarımız devam ediyor :) Üstad'da niyetli de bakalım ne zaman donecek sahalara :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

artık Eskişehir'deyim :) kulağım deliktir hacı neler neler takip ediyorum :D

Adem usta'nın geri dönüşü için calışmalarımız devam ediyor :) Üstad'da niyetli de bakalım ne zaman donecek sahalara :)

Hayırlısı diyelim... Böyle bir üstâd'ın forumda olması herkesi sevindirir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Artk dönmez. Buralara bakmaz.

Adem Usta büyüdü hatta artiz oldu. youtube da klibi bilem var. :)

klip çeksem gelmeyecek miyim yani ? :) Valla ben Adem gibisini görmedim. Hemde istanbul gibi bi yerde, namuslu temiz bir mazda ustası ! bulunmaz hint kumaşı bile daha kolay bulunur.

Nasıl Eskişehirdesin? Temelli mi?

Sana mesaj attım, artık eskiehirdeyim diye. Tuttun telefon açtın :) bizi rehberden sildin zaar :)

2 yıllık kablonet taahhüdü verdim abi, temelli mi kablolu mu artık neyse Eskişehir'deyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

adem usta ya darıcadan selamlar.yeşil 626 sı olan...4 ay önce sıfır mazda 2 aldım.oralara gelince mutlaka uğrayacam,bir çayını içerim.ergün hoca...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

klip çeksem gelmeyecek miyim yani ? :) Valla ben Adem gibisini görmedim. Hemde istanbul gibi bi yerde, namuslu temiz bir mazda ustası ! bulunmaz hint kumaşı bile daha kolay bulunur.

Katılıyorum. Şaka bir yana Adem Usta, ustalığına güvendiğim,ilgili ve temiz bir insan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 11 ay sonra ...

Adem ustayı tanımam ama buradan iyi bir usta olduğunu okudum.malum artık bendede bir mazda olduğuna göre tanışmadan olmaz.dükkanı da benim çalıştığım yerde imkan buldukça uğrarım artık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...