Jump to content

Far kapaklari - Eyelids

TRA
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selam arkadaslar bir sonraki projem icin daha ufak bisey sectim. Lafi fazla uzatmadan size yeni far kapaklarini sunuyorum. Dun amerikadan siparis verdim toplam (shipping dahil) $120.

Maalesef toplantiya yetismicek ama 1 hafta icinde gelmis olmalari lazim.

Satan firma : Acepstyling

http://www.acepstyling.com/categories/mazda/3/2010-2013.html

Eger yabanci forumlari takip eden arkadaslar varsa bu resimleri gormus olabilirsiniz.

Bir kac kapakli mazda 3 :

user5644_pic7410_1347735981_zpsd2109fc1.jpg

photoshot054_zps0326b8ec.jpg

iGHTKmTOVzgBW_zps15ca4bd2.jpg

DSC_0341-1_zps3d2b3fc3.jpg

iPFPIFtldc8Ot_zpsbaffdb9f.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• honuuu

4

• İlhan

5

• domestos

7

• TRA

17

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Boya kodunu vererek, boyalı mı geliyor ? Yoksa bu işlemi kendiniz mi halledeceksiniz burada.

Paylaşım için teşekkürler bu arada. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Boya kodunu vererek, boyalı mı geliyor ? Yoksa bu işlemi kendiniz mi halledeceksiniz burada.

Paylaşım için teşekkürler bu arada. :)

Firma birsuru custom secenek sunuyor, eger istersen karbon fiber kaplatip yollatabilirsin vs vs. Mazda 3lerin standart renk kodlari onlarda var zaten, eger boyama opsiyonunu secmezsen siyah olarak geliyor. Tabi istek uzerine boyuyorlar ama ek bi $70 dolar istiyorlar =D bende oyuzden burda boyatcam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Firma birsuru custom secenek sunuyor, eger istersen karbon fiber kaplatip yollatabilirsin vs vs. Mazda 3lerin standart renk kodlari onlarda var zaten, eger boyama opsiyonunu secmezsen siyah olarak geliyor. Tabi istek uzerine boyuyorlar ama ek bi $70 dolar istiyorlar =D bende oyuzden burda boyatcam.

Teşekkürler detaylı cevap için. :) Tekrardan sana şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önce jantlar değişsin :tey::D :D

nerde $$$?  Onlari siyaha boyicam simdilik, plastidip anyone?

Teşekkürler detaylı cevap için. :) Tekrardan sana şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

tessekurler=)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

farlara engel teşkil edmezmi acaba, ışık kalitesi bakımından.

bu uygulamayi yaptiran bi iki kisiyle konustum yabanci forumlardan onlara gore hic engellemiyormus. Satan firmayla da gorustum onlarda mercegi kapatmadigini ve dolayisiyla gorunurlugu etkilemedigini soyluyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence hos degil.yeni kasalarida modaya uygun geriye dogru yatirilmis farlar ustunede bu kapaklar gelince baya bir bocege benzemis :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

farlara engel teşkil edmezmi acaba, ışık kalitesi bakımından.

Daha önce bu tarz uygulama yapmıştım... O zamanlar ülkemizde böyle bir şey bilinmiyordu bile... 1992-1993 yıllarından bahsediyorum, piyasada böyle bir şey bulamayınca kendim yapmıştım.

Hiç bir şekilde farın gücüne ve ışığına negatif etki yapmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Engel teşkil etmedikten sonra sorun yok bence güzel duruyor, umarım muayene istasyonlarıda böle düşünür. Malum burası Türkiye kıl bir muayane görevlisi raslamasın sonra. :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel durmuş resimlere bakıldığından fakat araç üzerinde görmeden yorum yapmam doğru olmaz.  Yeni kasada çok kaba duracağı görüşündeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bu kapaklar sorunsuz bir şekilde, yurt dışından gelebildi mi ? Montaj sonrası görüntüyü çok merak ediyorum gerçekten. :)

Bir de dediğiniz gibi keşke toplantıya yetişmiş olsaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

keske yetisebilseler=/ Sorun cikmadan turkiyeye kadar geldiler ama turkiyeye gelince PTT isin icine etti -.- 1 hafta ankarada paketin gelmesini bekledim ama istanbuldaki adrese teslim etmeye calisiyorlarmis. Simdi bir arkadasim teslim aldi bugun yolladi yarin elimde olmasi lazim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

keske yetisebilseler=/ Sorun cikmadan turkiyeye kadar geldiler ama turkiyeye gelince PTT isin icine etti -.- 1 hafta ankarada paketin gelmesini bekledim ama istanbuldaki adrese teslim etmeye calisiyorlarmis. Simdi bir arkadasim teslim aldi bugun yolladi yarin elimde olmasi lazim.

En sorunlu kısım atlatılmış, montaj sonrası görüntüleri sabırsızlıkla beklemekteyiz...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun tunç artık abidik gubidik şeylere para harcamada git bir jant al gözünü seviyim :D :D

Sen yeterki iste, bulabildigim en dub janti koycam arabaya, pembe $ isareti falan.

hayırlı olsun kardeşim :) ama şu 3. resimdeki cam rüzgarlıklarına hayran kaldım bu kadarmı yakışır ya :)

Onlarida aliriz sorun degil =P ama Son Irlandali once janti diyor =/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...