Jump to content

Autoking Mini Onarım Hizmeti

Mazda3Barisss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mini onarım hizmeti ile ilgili autoking e gittim daha önce 2009 mazda3 ümde de gitmiştim çok memnun kalmıştım . Groupama kaskoya 4 adet mini onarım hakkı veriyorlarmış . Gitmeden önce mail attım saolsun Ali abi ve Uğur abi çok yardımcı oldular çok iyi şekilde karşıladılar . 3 adet mini onarım yerim vardı fakat 1 tanesi biraz fazla olduğu için ek olarak kullandılar sonuçta 4 adet hakkımı kullandım . Bir gün sonra aracımı aldım gerçekten tekrar memnun kaldım orjinal boyası kullanılıyor simli özellikle baktım tıpatıp aynısı . Forumda ve bir kaç yerde autoking hakkında olumsuz şeyler duymuştum bence gayet iyiler müşteri ilişkileri olsun yaptıkları işleri olsun gayet başarılılar .

m2htf.jpg

m2jff.jpg

m2jhd.jpg

m2jhv.jpg

m2jj9.jpg

m2jjh.jpg

Bir daha olmaması dileğimle  :nazar:  :dua:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah kazadan beladan korusun hepimizi küçük büyük kazalardan. biz de bizim guzular olunca olay içim acıyo ya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah kazadan beladan korusun hepimizi küçük büyük kazalardan. biz de bizim guzular olunca olay içim acıyo ya

Çünkü mazda aşkı hepimizi sarmış durumda :) Amin cümlemizi inşallah

Abi gerçekten güzel çalışma olmuş :) tekrar olmaması dileğimle  :dua::nazar:

Saolasın kardeşim

Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın... Kazasız günler.

:nazar:

Teşekkürler abicim ister istemez oluyor Allah daha beterinden saklasın cümlemizi inşallah  :dua::nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Barış.  Tamponu komple mi boyadılar yoksa sadece hasarlı yerlere lokal boya mı atıldı ?

Tesekkur ederim abi . Komple boyamadilar hasarli yerler boyandi ornijal boyasiyla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende geçtiğimiz ay maltepe autoking'e gitmiştim. herşeyden önce kurumsal bir şirket olduğu için gayet düzenli çalışıyorlar. sol ön kapıdaki taş eziği, ön tamponun sağ kısmındaki boyanacak küçük bir alan ve döşemedeki sigara yanığı gibi sorunlarım vardı. bunları yaptırdım autoking'de. arka tampondada boyanacak bir alan var onuda yakın bir zamanda yaptırmayı düşünüyorum. olumsuzlular yaşamış insanlarda vardır muhakkak ama bence genel olarak autoking çok iyi hizmet veriyor. tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Akşam kapının önüne bıraktığım arabama sabah işe gitmek için yanına geldim , birde ne göreyim. Hayvanın teki arka kapıda yaklaşık 40 cm lik çizik bırakmış.Koyu renk olan arabamda boya kalktığı için alttan beyaz renk kabak gibi sırıtıyor. Bu tip bir çizik için Autoking te rötuş yaptırmayı düşünüyorum ve bana en yakın ikitelli org.san. de var. Burayı kullanan varmıdır ve varsa yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Akşam kapının önüne bıraktığım arabama sabah işe gitmek için yanına geldim , birde ne göreyim. Hayvanın teki arka kapıda yaklaşık 40 cm lik çizik bırakmış.Koyu renk olan arabamda boya kalktığı için alttan beyaz renk kabak gibi sırıtıyor. Bu tip bir çizik için Autoking te rötuş yaptırmayı düşünüyorum ve bana en yakın ikitelli org.san. de var. Burayı kullanan varmıdır ve varsa yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.

Erdoğan Autoking ile ilgili olumlu olumsuz yorumlar duydum bu güne kadar. Cesaret edemedim bende soluğu Evo'da aldım.

Bende geçenlerde aracımı evin garajında sürtmüştüm. Sol arka çamurluk ve tampon hafif göçüp, derin şekilde çizilip boyası kalkmıştı. Sana tavsiyem Evo'ya bir ara git. Cem'le karşılık bir konuş, kaportacı ustada gelir yanına. Bir fiyat al derim. Ben yaptırdım, lokal bir boyama oldu. Güzel işçilik çıkarmışlar.

Biliyorum kaskodan, hasarsızlığı deldirmeden yaptırmak istiyorsun. Ama yapılan işte içine sinmesi lazım. Sonra dan pişman olma derim. Para, pul elbet önemli, ekmek aslanın ağzında. Lakin araçlarımızda kıymetli. O yüzden iyi düşün ve ona göre karar ver bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorumun için teşekkürler İlhan. Aslında kaskodan yaptırmayı düşünmedim,olayın parasında değilim benim vakit olarak sıkıntım var.Autoking'i düşünme nedenim işyerime çok yakın olduğu için sabah bırakıp akşam alırım şeklinde bir durum olurmu şeklindeydi.Yalnız bu firma içinde olumsuz yorumları okuduğum zaman 'acaba arabayı yamalı eşeğe çevirirler mi?) diye tereddüt duyuyorum.En kötü ihtimalle biraz daha sabredip senelik izne ayrıldığımda tatil dönüşü Evo Mazda'ya bırakacağım herhalde.Hiç değilse kafamda soru işareti kalmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erdoğan yamalı eşeğe çevirirler mi ? cümlenle hislerime tercüman olmuşsun aslında. :)

Ben de eşek örneğinden devam edeyim o zaman. Ben hep eşeğimi sağlam kazığa bağlamaya çalışırım.

Bildiğim kadarıyla sende yoğun çalışan birisisin. Aynı keza bende öyleyim. İzin durumumda kısıtla. O yüzden bizlerin bu gibi durumlarda risk alma durumu yok abicim. Kaş yapayım derken göz çıkarmasınlar. O yüzden sen, sen ol. Bildiğin, güvendiğin yerden şaşma derim. :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar öncelikle merhaba,

6 ay önce Autoking'in "Mini Onarım Hizmeti"nden faydalandım. Yoğunlukları dolayısıyla 1 ay sonrasına gün verdiler, tama dedim. Aracımı bir ay sonra götürdüm ve ertesi gün almak suretiyle teslim ettim. Aracımın sol ön ve arka kapısının küçük bir kısmı ve sağ arka tamponda da keyfekeder bir çizik vardı. Neyse aracı 18:00 gibi aldığımdan o andaki ton farkını net olarak göremedim. Ertesi sabah aracın yanına gittiğimde aracı resmen 2 renkli gördüm. Sol kapıların tam ortasında sanki badana fırcasıyla boyanmışçasına bir özensizlik, sağ arka tampon da sanki araca sonradan takılmış hissi veriyordu. Bu durumda bir daha gidersem daha kötü sonuçlar alabileceğimden endişe ettiğim için kaskomdan bu kısımları servise yaptırdım. Şimdi aracım da ben de gayet iyiyiz. :)  Autoking gibi yerlerin aracınızı berbat etmesine izin vermeyin!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Erdoğan geçmiş olsun.

Ben de araştırdım denildiği gibi çok memnun olan kişiler de var, memnun olmayanlarda.

Yapacakları işlemleri önceden sor. Mesela 1 kapıda hasar var ton farkı olmaması için diğer kapıyı da yarıya kadar boyayarak giydirme yapabiliyorlar. Veya ufak bir parça yerine tüm parçayı boyuyorlar. Veya hasar olmayan parçaya cila atabiliyorlar. Araştırmamda okuduğum yorumlar bu şekildeydi. Bunları önceden konuşup kesinleştirmek lazım. İş yerinden bir arkadaş Maltepe taraflarındaki yerden memnun kalmıştı ama yer olarak tabi çok ters.

Kasko ile ilgili olarak da bazı sigorta şirketleri 1 veya 2 hasara kadar hasarsızlığı düşürmüyor. Bu şirketleri seçmek de bir tercih olabilir. 100-200 TL belki fazla verilir ama bu tür durumlarda işe yarayacağı kesin.

Geçmiş olsun tekrar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...