Jump to content

98-02 626 arıyorum

dogan_u

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhabalar,

Kısa süre önce 93 model 626 mı sattım. Şirket araç tahsis etti fakat işler yolunda gitmedi, şimdi araçların satılması söz konusu. 1 aya kadar araç satılacak. Satılık konumu takip edenler bilirler ev almayıda düşünüyordum. Malum kredi 1 lira çeksen 2 lira ödüyorsun. Bu sebepten bütçemi çok sarsmayacak bir araç alayım dedim. 626 nın bana verdiği güven bambaşka. Gemi gibi araba. Kendi aracımı sattım iyi mi ettim kötü mü ettim hala anlamış değilim. 626 nın huyunu suyunu çok iyi bilirim. O yüzden başka araçlar gelmiyor aklıma.

Renk mavi harici

Sunroof

Abs

Klima

LPG

Ve iyi bildiğim birşey daha var ki bu aracın temizine sahip olanlar genelde satmaz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatta uçmuşlar. ABS bile yok. Zaten galeriden araba almam. Dün şu araca baktım. Bilgi olsun diye yazıyorum benden sonra forumdan bu arabaya bakmaya giden olmasın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-japon-muhendislik-harikasi-626-sanruf-plus-klima-plus-lpg-plustakasli-105840616/detay/

Araba dökülüyor. son 11 e bırakırım diyor. Aracın masrafı saymakla bitmez 3-4 bin kadar ama satıcıya sorsanız 500 lirayı geçmez. ederi 9 dan fazla değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Umarım gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Ben hiç aklımda yokken 98 626 sahibi oldum. İlk sahibinden temiz diri bir araç Allah size daha iyilerini versin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest serhat1299

düşündüğünüz fiyat nedir ne kadar verebiliyorsunuz.sadece ankaradan mı bakıyorsunuz

inşallah gönlünüze göre bir araç denk gelir......

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlanlara baktığım zaman fiyatlar yüksek. araç 98 model 19 bin yazmış pazarlıkta etmiyor. Satıcının gözünde 50bin de edebilir ama piyasası var. Aynı zamanda istemeyerekte olsa 206+ bakıyorum. 0 km için 24250 fiyat aldım. adam 3 yaşına gelmiş arabaya internette 26 bin yazmış, sıfırı bu para diyorum git onu al diyor.

626 için ben max 13 bin düşünüyorum. Sunroof ve klima olması şartıyla. Şehir dışıda olabilir ama araca güvenmem lazım. Forumdan satılık araç olsa gönül rahatlığıyla giderim bakmaya.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnşallah iyi bir araç denk gelir. Kendi aracımı sattığıma pişman olmaya başladım. Sattığım paraya şimdi aynı ayarda bir araç alamam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Doğan kardeşim Merhaba

Temiz araç arıyorsan benim 626 tam sana göre.Sahibinden.comda ilan numaram 120302246.Neden satıyorsun dersen,1991 model 323 sedan protegé (amerikan versiyon)aldım.Aracı sıfırdan toplattım.Bitene kadarda 626'ımı ,arabasız kalmamak için satmadım.Fiyatta seni üzmem,aracın kıymetini bilen bir arkadaşa gitmesini isterim.

Bana 0554 233 9434 Tel.ulaşabilirsin.

Selamlar Adnan Öztürk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim. Aracınız kasa olarak çok diri duruyor. Sunroof sevdamdan vazgeçebilirsem sizinle iletişim kuracağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim. Aracınız kasa olarak çok diri duruyor. Sunroof sevdamdan vazgeçebilirsem sizinle iletişim kuracağım.

Yanlış anlamazsan(pazarlamacı gibi görünmek istemem).Bende bir de 120566498 nolu ilanı var,bana göre biraz genç işi oldu,aracı yaşatmak için restore ettirdim(sunroof'da var).Fiyat korkutmasın,semboliktir.Bir bak istersen.

Selamlar

Adnan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu ilanı görmüştüm mazda sever olarak :) Fakat kupon araç kendisi bana uygun değil.

Eyvallah,inşallah en kısa sürede istediğin gibi bir araç bulursun.

Slm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnış anlamayın. Tamemen bilgi edinmek amacı ile soruyorum. Ben sizin ilanı görmüştüm ve sembolik olabileceğini düşünemedim. Fiyatları sizin verdiğiniz gibi çok yüksek olan ilanlar ile karşılaştığımda aramayı aklımdan bile geçirmiyorum.Gerçek ederini yazsalar arayıp görüşeceğim belki satın alacağım. Anlayamadığım bu sekilde sembolik bir durum mu var , adı konulmamış bir gelenek mi var ?

:hi: 

Fiyat korkutmasın,semboliktir.

Selamlar

Adnan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnış anlamayın. Tamemen bilgi edinmek amacı ile soruyorum. Ben sizin ilanı görmüştüm ve sembolik olabileceğini düşünemedim. Fiyatları sizin verdiğiniz gibi çok yüksek olan ilanlar ile karşılaştığımda aramayı aklımdan bile geçirmiyorum.Gerçek ederini yazsalar arayıp görüşeceğim belki satın alacağım. Anlayamadığım bu sekilde sembolik bir durum mu var , adı konulmamış bir gelenek mi var ?

Merhaba Tolga kardeş

Öyle bir gelenek var mı yok mu bilemiyorum.

Benim o fiyatı yazmamdaki amaç,aracı tanımayan ne olduğunu bilmeyen kişiler ile boş muhabbetlere girmemek içindir.Aracı bilmeyenler diğer düz 323 sedanlar ile karşılaştırıyorlar ve olmadık konuşmalar yapıyor ya da mesaj atıyorlar.Foruma Mazdayı seven,bilen kişiler ile bilgi ve tecrübe alışverişinde bulunmak için üye oldum.Kaç kişi bu aracı alıp yaşatmak için restore ettirir.(Aracı bana satan galerici 700 TL'ye boyatabilirsin demişti,ben daha ne diyeyim).

Hakkını vereni üzmem,ya da 1.8,sunrooflu,çift hv.yastıklı,klimalı(otomatik ya da düz farketmez),düzgün kullanılmiş Familia ile takasada girerim.

İyi forumlar.

A.Ö.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaç kişi bu aracı yaşatmak için alıp restore ettirir diye sormuşsunuz... Benim sorum ise; bu kadar emek harcadınız, yaşama döndürdünüz... Niye aracı satmaya, hem de değerinin çok üstünde satmaya çalışıyorsunuz ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaç kişi bu aracı yaşatmak için alıp restore ettirir diye sormuşsunuz... Benim sorum ise; bu kadar emek harcadınız, yaşama döndürdünüz... Niye aracı satmaya, hem de değerinin çok üstünde satmaya çalışıyorsunuz ??

Konu nerelere geldi böyle?Ne demek istediğinize açıkça söylermisiniz?Yazdıklarımdan bunu mı çıkardınız?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi günler araç bulabildiniz mi, ilginizi çeker mi bilmem ama araç istanbulda benim amcamın oğulu satıyor triger ve baskı balatası değişti araç temiz tavsiyem olur...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-satilik-mazda-626-cok-temiz-butun-bakimlari-yapik-122741880/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...