Jump to content

Satılık Sony DSC-H9 Fotoğraf Makinesi

İlhan

Tavsiye Edilen Mesajlar

Profesyonel makine almaya karar verdim. Mevcut kullanmakta olduğum makineyi de satma kararı aldım. Çihazla beraber, orjinal Sony çanta, Sony yedek batarya, Usb Adaptör, Şarj Cihazı, 2 Gb hafıza kartı, filtre mercek adaptörü, tripod, usb ve tv Kabloları verilecektir.

İlanın sahibinden.com bağlantısını paylaşıyorum. İlan numarası 123248673 Makinenin ayrıntılı özellikleri içinde Sony'nin bağlantısını paylaşıyorum.

Ürün özellikleri için,

http://www.sony.com.tr/product/dsc-h-series/dsc-h9

Sahibinden.com ilan için

http://kolayurl.com/ukk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Kanonu kullanmadım ama Nikon D5000 sahibiyim.

Tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Ama 70-300lük lens istemiyor değil hani. Ama yinede özellikleri muhteşem.

Heleki D90ı kullanan arkadaşım çok iyi diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar İlhan ,bence gönlünün sesini dinle :)

Canon'un lens kitleri, aksesuarlarının fiyatları Nikon'a göre daha hesaplı deniliyor. Nikon'da Canon'da kullanmış 2-3 kişiden bunu duydum.  Bakalım kısmet artık abicim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada diğer ilanım olan Sony Mini Dv kameram büyük olasılıkla Burdur'da bir fotoğrafçıya sattım gibi. Biraz önce telefonla konuşup, "get" açabilirmisiniz dedi. İlanı düzenleyip get açtım. Güya o ilanı da bu gün, gün içinde paylaşacaktım. Vaz caymazsa satıldı gibi bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alacağım makineye ayırdığım bütçe 1.500.-Lira. Elektronik marketlerdeki indirimleri takibe aldım. Bu konuda benden daha profesyonel Onur var. Sağolsun o yardımcı olacak bana makine seçiminde. Baktık hesplı Nikon bulursak, oda olabilir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alacağım makineye ayırdığım bütçe 1.500.-Lira. Elektronik marketlerdeki indirimleri takibe aldım. Bu konuda benden daha profesyonel Onur var. Sağolsun o yardımcı olacak bana makine seçiminde. Baktık hesplı Nikon bulursak, oda olabilir. :)

Canon D650 yakışır bu bütçeye ve mantığa... Ancak sağlam indirim kovalaman gerekli gibi.

Yurt dışına çıkacağım diye konu açan üyemiz ile bir görüş istersen, anlaşabilirseniz dışarıdan o bütçeye ikinci lensiyle birlikte getirtebilirsin...

http://www.mazdaclubtr.com/30940/japonyadan-ihtiyaci-olan-herkes-icin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan Abi senin makina dslr like mı? yoksa dslr mi? Bir sorum daha olacak Sony dslr makinaların Canon ve Nikon makinalara göre avantajı ve dezavantajı nedir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan Abi senin makina dslr like mı? yoksa dslr mi? Bir sorum daha olacak Sony dslr makinaların Canon ve Nikon makinalara göre avantajı ve dezavantajı nedir?

compact digital o makina dsXX serisi ile alakasi yok..

for information: http://www.sony.com.tr/product/dsc-h-series/dsc-h9/teknik-ozellikler#tab

motto: aramaya inanmak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende dslr bir makina düşünüyorum. Nadirde olsa teleobjektifte kullanmam gerekecek. Hangi marka modeli alacağıma bir türlü karar veremedim. Bütçem 2000 ile 2500 arası. Önerebileceğiniz bir model varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende dslr bir makina düşünüyorum. Nadirde olsa teleobjektifte kullanmam gerekecek. Hangi marka modeli alacağıma bir türlü karar veremedim. Bütçem 2000 ile 2500 arası. Önerebileceğiniz bir model varmı?

hocam teleobjektif kullanacaksan sen eger asil senin para verecegin mevzu lens olacak.

onun icin body'nin ne oldugu seni cok sallamayacak senin reklekse hiza ihtiyacn olmayacak.

git hayyam pasajina al bi d60 body kalan parani lens'e gom. yada benim d60'i verem sana 1000TL istiyorum :) isteyenin bir yuzu.. neyse orasi ayri dava sana body'den motorlu bir alet yeterli d40 bile olur ikinci el cok ucuz bulursun ama d40 da motor yok. d60 senin icin ideal, ha dersen ki sifir alacam lens'e de ayri para verecem d90 al. d800 al..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...