Jump to content

Android Double Din İnceleme

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 100
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

11

• honuuu

25

• domestos

9

• EskiGolflü

21

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Teşekkürler.

Beni bir tek volume ve radio arama knoblarının parlak metalik rengi rahatsız ediyor, yerinden çıkıyorsa çıkarıp, çıkmıyorsa etrafını güzelce ve genişçe kapatıp aracın gri rengine yakın bir gri bulursam sprey boyayla bir kaç kat boyayacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7" değilmi

Evet 7".

radyo ekranına bilgiler gidiyormu?

Soldaki ekrana hiçbir bilgi gitmiyor, audio off yazısı çıkıyor, diğer menüleri normal çalışıyor, bende o ekran zaten ortalama yakıt tüketimi açık olduğu için pek birşey farketmedi.

Sağ ekrana bilgi gidiyor ama orijinal teypte olduğu gibi her şey gitmiyor galiba, mesela orijinal teypte radyonun ismi ve varsa yayın mesajı da geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam, bunda sadece frekans görünüyor, orijinal radyoda cd'den şarkı dinlerken seçerseniz ve mp3 de düzenlediyseniz albüm adı şarkıcı veya şarkı adı sığdığı kadar görünüyordu, bunda şarkıları dinlerken bazen sadece track xx (x:rakam) şeklinde çıkıyor bazen şarkı ismini gösteriyor diye hatırlıyorum ama yarın daha detaylı inceler cevap yazarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toplantıda detaylı inceleme fırsatı ve vakti olmamıştı, bu video harika olmuş... Bir çok kişi için aydınlatıcı olacaktır.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toplantıda detaylı inceleme fırsatı ve vakti olmamıştı, bu video harika olmuş... Bir çok kişi için aydınlatıcı olacaktır.

Teşekkürler.

Bu çektiğim üçüncü video ilk video kaç dakikaydı bilmek istemezsiniz  :2funny: kısalta kısalta ancak bu kadar oldu, hızlı hızlı geçmek zorunda kaldım yoksa rus amcaların ki gibi yarım saatlik inceleme olacaktı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hızlı hızlı geçmek zorunda kaldım yoksa rus amcaların ki gibi yarım saatlik inceleme olacaktı :)

Bence hızlı geçmiş olsanda gayet açıklayıcı ve almayı düşünenler için fikir sahibi olmalarını sağlayacak nitelikte olmuş...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

son kısıma bayıldım :) nissan gt-r efekti olmuş :P

benim cycloneu satayum var mı alan eheh

Nissan gt-r nası bişeymiş bakeyim bakeyim bi  :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur'cun güle güle kullan inşallah. Anlatım ve paylaşım teşekkürler. Ellerine ve emeğine sağlık.  :tey:

Teşekkürler abi, ne demek birilerine faydamız olursa ne ala :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hakikatten çok iyiymiş hayırlı uğurlu olsun.Necvox var bende isteyen varsa satarım ya.Bu cihazdan sonra iştahım kabardı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence hızlı geçmiş olsanda gayet açıklayıcı ve almayı düşünenler için fikir sahibi olmalarını sağlayacak nitelikte olmuş...

:)

Saygılar abi :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hakikatten çok iyiymiş hayırlı uğurlu olsun.Necvox var bende isteyen varsa satarım ya.Bu cihazdan sonra iştahım kabardı :D

Toplantıya gelmiş olsaydın daha yakından görmüş olurdun...

;D

(çemkirme ve laf sokma moduna devam)

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toplantıya gelmiş olsaydın daha yakından görmüş olurdun...

;D

(çemkirme ve laf sokma moduna devam)

Ahaha rüyalarıma girer oldu bu durum ya :D çıkıp gelcem abi oğuzhan,sen,ben bi toplanalım :D

:D

Ahaha rüyalarıma girer oldu bu durum ya :D çıkıp gelcem abi oğuzhan,sen,ben bi toplanalım :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...