Jump to content

Hayvanı filmlettim

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• Uygar

3

• Mücahit

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Geçen yıl diğer arabamınkini sökmüşlerdi ama benimde inatlaşmam yüzünden ayıya dayı demediğim için,çok piskopatına düşmezsen anlayışla karşılıyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

amam bu dediğimi genelde park halindeki araca yapıyorlar, aracın başında yoksan adam alıyo eline sivri bi nesneyi atıyo imzasını baştan sona.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent abiciğim öncelikle hayırlsı olsun.

Geçen pazar araba fuarına gittim Sonax vardı orada filmli bi araba vardı.Baya güzel gözüküo du adama sordum polisler ne der buna diye adam bana trafik yönetmeliğinden falan bahsetti % li bişey ler dedi.% bilmem kaç arabanın içinin gözükememe hakkı mı ne var mış.Doğru mu acaba??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

yav gece gece cok güldüm hah :D hayvanı filmlettim diye bi baslık gördüm öyle gezinirken bilmiyorum nedendir gülme tuttu.. Bülent Abi de arabaya niye hayvan muamelesi yaptıysa artık, verdigi 380tl den midir nedir icini dökmüs birden :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

zamanında full paket ziebart yaptırırken 200 ytlye kadar uygun bi fiyat cıktıgı halde tamah edip yaptırmadıgım cam filmini bugun 380 ytl ye bagıra bagıra yaptırdım güzel oldu darısı olmayanlara :D

hayırlı olsun, güle güle kullan. nasıl? memnunmusun? :D:geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

hayırlı olsun, güle güle kullan. nasıl? memnunmusun? :D:geyik:

Mustafa ördeğin çıplak pozları var elimde kızdırma beni :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

senin hayvan filmli miydi :D

sen çarşamba düşersin buraya ps2 oynamak için o zaman görürsün hayvanıda ,filmide, filmin hayvanlısınıda :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...