Jump to content

Koltukları Sökmem Gerek

Oziyal
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Alt dosemeyi degistirmek kolay degil.eger yirtik yoksa koltuklari cikartip temizlemenizi tavsiye ederim.

Ben 929 u sokmustum sanirim 626 da yakindir. yapacaginiz arka koltugun sirtimizi dayadigimiz kisimin sag kose ve sol kosede iki tane vida var onlari sokuyoruz sonra koltugu yukari dogru ittigimizde koltuk cikmis oluyor.alt kisim ise gecmeli oldugu icin rahat ca sokebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haftasonu bir problem çıkmassa bakıcam arka koltuğun alt kısımdan ayakların oraya inen döşemede yırtıklar oluşmuş arka koltuğun altından teşekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın taban iç döşemesi tek parça değilmi ??? epey bir uğraşırsınız,  bence iyi bir döşemeci bulunuz,  eğerki fazla maliyetli olmuyosa , orada yaptırın , aracın içine tam olarak döşemeyi oturtmak sıkıntılı olabilir,  ayrıca sökmüşken ses izolasyonuda yaptırabilirisiniz.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında çok büyük değil ama gözüme batıyor gerçi oralar gelene kadar çok şey yapmam lazım arabaya daha. eğer kolay gibiyse aracın ortasına kadar yapayım dicem sürücü ve yolcu koltuğu altına kadar. bu arada Oğuzhan acaip uğraşmış helal olsunbende yapmak isterim ama onun için garaj ve enikonu uğraşmak gerek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben cok ugrasmis kendi araci ile usta olmus :) birisi olarak diyorumki.sakin ha fazla masraf etme.sonucta araban karburatorlu bir sedan gerek yok.arabasi cillop gibi olan 626 sahibleri 5-6 milyara satiyor musteri bulamiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O yönden bakarsanız haklısınız ama zaten fazla masraf çıkarmayacak şeylerle uğraşıcam kapı iç döşemeler için ses yalıtım süngerim var onları takıcam taban için bilmiyorum ama tavana birşey yapamam onu ustaya yaptıracağım yırtıklar var 100 tl civarında dedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O yönden bakarsanız haklısınız ama zaten fazla masraf çıkarmayacak şeylerle uğraşıcam kapı iç döşemeler için ses yalıtım süngerim var onları takıcam taban için bilmiyorum ama tavana birşey yapamam onu ustaya yaptıracağım yırtıklar var 100 tl civarında dedi

http://www.mazdaclubtr.com/index.php?action=profile;u=7399

Bu konularda epey bir çalışma yapmış olan miskinn'in konularını inceleyebilirsin... Faydalı çünki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...