Jump to content

Mtutun'un CX-5 Alip Tum Forumu Keklemesi

Onur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 136
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

16

• domestos

17

• Onur

22

• mtutun

43

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Sen başlıkta her şeyi ifade etmişsin zaten, üzerine söyleyecek laf bulamıyorum. Şu Emre (emregc) uyanık olmasa ve Subaru forumuna girip, yazımı okumasa en az 1 yıl daha söylememeyi düşünüyordum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben zaten Mustafa Abi'nin Volvo aldım demesine anlam verememiştim,  bizim bildiğimiz Mustafa Abimiz, sportmen, dinamik ve ayrıca SUV'ci, ne işi var sedan makam aracının içinde diyordum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen başlıkta her şeyi ifade etmişsin zaten, üzerine söyleyecek laf bulamıyorum. Şu Emre (emregc) uyanık olmasa ve Subaru forumuna girip, yazımı okumasa en az 1 yıl daha söylememeyi düşünüyordum...

ben zaten biliyodum bi pislik oldugunu da anlamlandiramiyodum. ancak bu aciklama yeterli degil.

nerden aldin ne zaman aldin ne aldin nedir ne degildir en ince detaya kadar bize aciklamak boynunun borcu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, Veli. Allah çizgini bozdurmasın, çizgini takip etmek için hayatın boyunca hiç ESP yardımı gerekmesin inşallah.

Hayırlı olsun diyerek çizgimi yine bozmuyorum...

:)

Abi Allah kaza bela vermesin.

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, Veli. Allah çizgini bozdurmasın, çizgini takip etmek için hayatın boyunca hiç ESP yardımı gerekmesin inşallah.

Yeni teknoloji ürünü araçlara kıçımız değmediği için şimdiye kadar bu tarz şeylere gereksinim duymadım, bundan sonra değse de, çizgimiz değişmez zaten...

(ne dedim ben)

:P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun Mustafa abi. Kazasız belasız binesin :)

Şirket aracı olarak 4x4 SUV almayı planlıyoruz. Hafta içi yardımına ihtiyacım olacak abi :) Erzurum şartlarında kışın çalışması açısından benzinli olsun diyorlar. CX-5' i sunabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben anladım, sen merak etme. 'Tantuni ısmarlayacağız deyip, cayan ve türlü bahaneler uydurup, sonra gidip kendileri yiyenlerin ESP'si olsa ne olur' dedin...

Yeni teknoloji ürünü araçlara kıçımız değmediği için şimdiye kadar bu tarz şeylere gereksinim duymadım, bundan sonra değse de, çizgimiz değişmez zaten...

(ne dedim ben)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben anladım, sen merak etme. 'Tantuni ısmarlayacağız deyip, cayan ve türlü bahaneler uydurup, sonra gidip kendileri yiyenlerin ESP'si olsa ne olur' dedin...

Aynen öyle dedim abi, kırk yıl düşünsem tantuninin esp'ye bu şekilde bağlanabileceği aklıma gelmezdi... Yüreğine sağlık.

:D

Yediniz bari söylemeyin di mi? Oğlan çocuğuyuz burada...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yediler, hemi de beni de davet ettiler. Ben Veli'ye ısmarlamadığınız Tantuni mi? deyip, gitmedim... Protesto ettim...

Aynen öyle dedim abi, kırk yıl düşünsem tantuninin esp'ye bu şekilde bağlanabileceği aklıma gelmezdi... Yüreğine sağlık.

:D

Yediniz bari söylemeyin di mi? Oğlan çocuğuyuz burada...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yediler, hemi de beni de davet ettiler. Ben Veli'ye ısmarlamadığınız Tantuni mi? deyip, gitmedim... Protesto ettim...

eminim su anda veli'de yiyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birde ramazan ayıydı, birde şalgam ile tantuniye bayılırım... Gerisini sen düşün abi.

Beni düşündüğün için değil de; yengenin hatırına yemedim diyeydin iyiydi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...