Jump to content

Mtutun'un CX-5 Alip Tum Forumu Keklemesi

Onur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Niye soğudun canım? Sonuçta yıllarca kardeş firmaydılar Volvo ile Mazda. Halen de ortak teknolojiler kullanıyorlar... VW aldım desem, neyse de...

Teşekkür ederim, hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah!

volvo aldığını duyduğum andan itibaren senden soğumuştum abi  :D hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 136
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

16

• domestos

17

• Onur

22

• mtutun

43

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Abi hayırlı olsun, yav diyorum cx-5 ayda bi tane satıyo onu da Mustafa abinin komşusuna denk gelme olasılığı nedir:) Hani matematikçiyiz de valla kafama takılıyodu:)

Kazasız belasız kullan abi, ikisinin renk kodu aynı mı, sanki Cx-5 daha canlı güneşten mi acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Niye soğudun canım? Sonuçta yıllarca kardeş firmaydılar Volvo ile Mazda. Halen de ortak teknolojiler kullanıyorlar... VW aldım desem, neyse de...

Teşekkür ederim, hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah!

senin gibi mazda aşkıyla yanan birinin volvo ya binmesi o aşka ihanet saydığım için soğumuştum abi neyseki aşkdan vazgeçmemişsin zaten o aşka bulaşan nasıl kopabilirki bir daha :) Allah ayırmasın inşallahhhhh  :dua:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

senin gibi mazda aşkıyla yanan birinin volvo ya binmesi o aşka ihanet saydığım için soğumuştum abi neyseki aşkdan vazgeçmemişsin zaten o aşka bulaşan nasıl kopabilirki bir daha :) Allah ayırmasın inşallahhhhh  :dua:

o mazda'ya asik degil ki. markaci degil adam teknolojicicici

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mustafa abim hayırlı, uğurlu olsun. Kendim almış gibi çok sevindim inan. Güle güle, kazasız, belasız kullanman dileği ile. :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkisi de kırmızı diye geçiyor ama CX5 daha koyu ve farklı bir renk.

Bu arada teşekkür ederim.

Abi hayırlı olsun, yav diyorum cx-5 ayda bi tane satıyo onu da Mustafa abinin komşusuna denk gelme olasılığı nedir:) Hani matematikçiyiz de valla kafama takılıyodu:)

Kazasız belasız kullan abi, ikisinin renk kodu aynı mı, sanki Cx-5 daha canlı güneşten mi acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben sadece Mazda'ya değil, hiçbir markaya hayranlık ya da bağlılık duymuyorum. Bu sebeple son 12 yılda 6 değişik marka otomobiller kullandım. Bir sonraki otomobilimin Mazda olması için, Mazda'nın kitleden ayrı karakterini koruması, mühendis firması olmaya devam etmesi, benim anlamak ve öğrenmek için çaba sarfedeceğim teknolojiler geliştirmesi, kısaca üzerine konuşup, anlatacağım otomobiller üretmeye devam etmesi gerekir.

Hiç Passat veya Corolla sahibi olmamış olmam, VW ya da Toyota'yı sevmememle değil, üzerlerine konuşamamamla ilgili...

Mazda logosu veya CX5'in güzel ya da çirkin olması benim için birşey ifade etmiyor. CX5'i bana uzun zamandır takip ettiğim Skyactiv'den başka hiçbirşey aldıramazdı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayatım boyunca hemen hemen hep böyle ifade edilecek otomobillere bindim, Gökhan. Allah'a şükür satarken de hiç zorlanmadım. Volvo S80 de alsam aynı gruba girerdi, bir fark olmazdı yani. Şu anda bildiklerimin icrasını görmeye konsantre olmuş durumdayım. Aracın keyfini alıyorum. Beni şaşırtan otomobiller hoşuma gidiyor. Şaşkınlıkla ortada geziyorum şimdilik yani...

Hayırlı uğurlu olsun. Ne güzel kurtuldu Mazdadan Völvö aldı diye. Neyse, Allahh kurtarsın. ;-)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben gözümle görmediğime inanmam :D Bu saatten sonra arabayı da görsem inanmam, ruhsat aslı, TC Kimlik No ve temiz kağıdı ile birlikte başvurman gerek Mustafa Abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben gözümle görmediğime inanmam :D Bu saatten sonra arabayı da görsem inanmam, ruhsat aslı, TC Kimlik No ve temiz kağıdı ile birlikte başvurman gerek Mustafa Abi :D

Forumda da bürokrasi var diyosun...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Temiz kağıdı diye bir şey kalmadı, her şey on-line. Bence bu yaşadığımız ortamda gözüne inanmamakta haklısın! Dün bir tarih kitabı alıyorum çok eski tanıdığım bir satıcıdan. Dedim ki; müthiş bir dökümantasyon var, tarih kitabı + resimli belgesel gibi olmuş. Adam dedi ki; en ufak bir tartışmada belgeyi gösterip, tartışmayı bitirmek için kronolojik yaptık!

Bilmiyor ki, onlar ülkemizde tarihin derin çukurlarında kaldı. Artık bırak belgeyi, adama video ile yaptığını gösteriyorsun, sesi ile dediğini dinletiyorsun, komplo, ben demedim diyor çıkıyor. Kitleler de arkasından gidiyor...

Haklısın vesselam. Ama açık söyleyeyim, aracı görsen de, ruhsatı görsen de, gözüne ianama eğiliminde olsan da, benim de halen 'ne alakası var, almadım' deme hakkım var. Bu durumda bütün forum Mustafa Abi doğru söylüyor deyip alkışlarsa, bu forum yeni Türkiye'nin bir parçası olmayı hak eder bence. O zaman forumumuza yatırım da gelme ihtimali artar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim, İlhan. Sana da hayırlı, uğurlu olsun...

Mustafa abim hayırlı, uğurlu olsun. Kendim almış gibi çok sevindim inan. Güle güle, kazasız, belasız kullanman dileği ile. :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayirli olsun Mustafa  :nazar:

Her ne kadar gönlüm Forester dan yana olsa da vardir bunda da bir hayir diyelim..

Allah güle güle kullanmayi nasip etsin  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Naim. Darısı senin başına inşallah!

Olaya şöyle bak, bizde bir Forester var zaten. Bir de CX olsun bakalım neymiş bu...

Hayirli olsun Mustafa  :nazar:

Her ne kadar gönlüm Forester dan yana olsa da vardir bunda da bir hayir diyelim..

Allah güle güle kullanmayi nasip etsin  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...