Jump to content

2013 Mazda Yaz Bakım Kampanyası 25 Mayıs - 15 Haziran

hezar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yay değişim işçiliği çok yüksek değil mi ?

Toplam tutar üzerinden 292 tl'lik iskonto yapıldı ama hangi kalemde ne kadar iskonto var belirtilmemiş.Tahmin ediyorum yay değişimi için 170-180 tl gibi bir rakam aldılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 204
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

23

• A-Lee

15

• naziii

22

• domestos

25

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

cumartesi günü 1999 mazda 323 sedan aracimi konya zeki kaya otomotive götürdüm ilk önce kampanya sadece mazda 3 ler icin gecerli denilip aracim servise kabul edilmedi :)) daha sonra mazda müsteri hizmetlerini ve diger servisleri aradim kampanyaya tüm mazdalar dahildir denildi. tekrar cumartesi günü tekrar geri döndüm pazartesi arayin. Bugun sabah aradım evet kampanyaya dahil ancak sadece bakim parcalari ( hava filtresi, yag, yag filtesi vs. ) ürünlerinde kampanya gecerli denildi bende israrla bakim parcalari haric dige tüm islemlerde parcalarda iscilikte ve aksesuarlarda %25 indirim dedim..... Yedek parca servisi muhasebeciye aktariyor muhasebeci yok efendim dediginiz  sekilde olmaz... her parcadan indirimden yararlanamazsiniz.  o da servis müdürüne aktariyor :) diyorum ki 10 tane baska yetkili servisleri aradim hepside kampanya ya katilabilirsiniz bir sıkıntı yok deniliyor anlatiyorum  anlatiyorum servis müdürü geri dönecek bekliyoruz mazda müsteri hizmetlerini ariyorum geri dönecez :) herkes geri dönecem deyip kapatiyor yüzümüze telefonu....  muhasebeci okuyor kampanyayi sartlarini orda da aynen bakim parcalari haric diger tüm parcalarda %25 indirim deniliyor :) hala kabul ettiremedim hala kabul ettiremedim :) TEK SUCUM MAZDA KULLANICISI OLMAK TEK SUCUM ESKİ MODEL MAZDA KULLANMAK NE DİYİM YAZIKLAR OLSUN BÖYLE İLGİSİZLİGE 2 gündür istedigim parcalari bir siparis ettiremedim gitti vesselam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence tam tersi, mazda kullanıcısı olmakla şanslısınız, ayrıca eski mazda kullanıcısı olmak daha da bir ayrıcalık... Bu modelde kaç markanın aracı bu kadar sağlam ve sorunsuz kalabiliyor ki?

Sıkmayın canınızı. Servis işi bilmiyorsa, sizin işinizi yapıp para kazanmak istemiyorsa kendileri bilir.

Burada servis yetkilisi işi bilmeyenlerin dışında kimsenin suçu yok.

Konya'da bir çok işini iyi yapan mazda ustası vardır mutlaka, bence dışarıda bakım yaptırmayı deneyin...

Sağlıcakla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geri döndüklerinde dediğiniz gibi olduğunu göreceksiniz. sıkıntı yok... yaş, model ayrımı yapılmaksızın %25 var. yukarıda sade bir şekilde açıklamıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iyide basvuru yapiyorsam ve de kampanyadan yararlanabiliyorsam araci kabul edip yedek parcalari siparis etmekte mecburlar. mazda genel müdürlügü getiriyor bu kampanyayi ve de acik konya zeki kaya sadece bakim parcalarinda indirim var diyor :) kampanyada ise tam tersi bakim parcalari haric diger parca ve islemlerde isciliktede %25  yetkili servis dururken niye özel serviste yan sanayi ürünleri taktirecam aracima ????

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet okkko bey hatta sizide cumartesi günü özellikle aradim sizde teyit ettiniz kampanya sartlarini ancak zeki kayaya kabul ettiremiyorum :) 10 tane servisi aradim herkes aynisini söylüyor zeki kaya biraz inat ediyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şahsen ben olsam; servisin kabul talebini istemezdim... Beni kabul etmeyen yetkili servise niye para kazandırayım ?? Ya da; bu diyaloglardan sonra nasıl güveneyim ??

Giderim dışarıda yaptırırım, ya da en yakın başka bir servise giderim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yay değişimi zor iş, asıl bakım işçiliği çok göründü bana Erdoğan...

Haklısın Selman Abi. Balataları da değiştirdiler desem onun için zaten extra 50 tl işçilik yazmışlar. Rakamın kabarık çıkması herhalde disklerin sökülüp tornaya gönderilmesi ve tekrar takılması, bujiler ve benzin filtresi değişiminden kabardı. Açıkçası 4.5 saat bayağı uğraştılar diye sesimi çıkarmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklısın Selman Abi. Balataları da değiştirdiler desem onun için zaten extra 50 tl işçilik yazmışlar. Rakamın kabarık çıkması herhalde disklerin sökülüp tornaya gönderilmesi ve tekrar takılması, bujiler ve benzin filtresi değişiminden kabardı. Açıkçası 4.5 saat bayağı uğraştılar diye sesimi çıkarmadım.

Serviste zaten işçiliğin saati 100 tl artı kadeve, bu açıdan bakarsak normal gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yukarıda da yazdığım gibi araç ile bayağı uğraştılar. 134 tl'lik bakım ücreti iskontolu hali ile herhalde 100 tl civarına bana geldi ve bu da 1 saatlik gibi düşünürsek eğer,normal gibi görünüyor.Araçla ilgilenirlerken bende sürekli yanlarındaydım ve gerçekten Evo Mazda ustaları iyi çalışıyor, o yüzden ödediğim rakamla ilgili  haklarıdır diye düşündüm.Rezil şekilde götürdüğüm arabayı yıkayıp onuda ilave etmemişler mesela.

Önceden farklı model araçlarımla yaşadığım servis rezaletlerinden sonra burası bana lokum geliyor.O kadar özenerek kullandığım arabamı 'Bakım yaptık' adı altında hacamat edip sonrada 'kasaya ödemenizi yapın' diye teslim etmiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önemli olan paradan önce hizmet kalitesi ve sunum... Memnunsan fiyat üç aşağı beş yukarı her yerde aynı kapıya çıkmakta.

Esnaflığı herkes yapamaz; müşterinin cüzdanından önce gönlüne hitap edenler her yönden kazanır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye'de zor abi, olmuyor olamıyor bir türlü.Her ay binlerce satan markalar insanları...

( Sinir katsayım yükseldi ve noktalamalardan sonra yazdıklarımı sildim.Uzatmaya gerek yok) :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim istediğim parçalar kaporta aksamına girdiği için indirimden yararlanamıyormuşum. %40 derken %25ten bile faydalanamadık iyimi. Yurtdışından alışverişe devam. Mazda stokda çürütsün bizim parçaları.

kim dedi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hele ki Eibach'ı monte etmek var ya... Gençliğimde ustalar ne uğraşırdı yayları sıkıştırıp, geri monte edeceğiz diye... Sonra İzmirli bir arkadaşım özel yay değiştirme cihazı dizayn etti ve üretti. Ustalar için uzaydan gelme gibi bir alet'ti. Zaten sonradan herkes üretti bu cihazı, bizim arkadaş da sahtekar çıktı.

Yay değişimi zor iş, asıl bakım işçiliği çok göründü bana Erdoğan...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yedekparça kısmı dedi abi. Sizde suç yok kampanyayı böyle düzenleyenlere lafım.

ben tampon eteğinde kalmışım. senin cam çıtasıymış. malesef cam çıtası girmiyor... :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hele ki Eibach'ı monte etmek var ya... Gençliğimde ustalar ne uğraşırdı yayları sıkıştırıp, geri monte edeceğiz diye... Sonra İzmirli bir arkadaşım özel yay değiştirme cihazı dizayn etti ve üretti. Ustalar için uzaydan gelme gibi bir alet'ti. Zaten sonradan herkes üretti bu cihazı, bizim arkadaş da sahtekar çıktı.

o da iyiymiş :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...