Jump to content

Temiz Bir Mazda3 Arıyorum (2004 - 2008)

mazuda

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar,

Temiz bir mazda 3 arıyorum (2004 - 2008), yukarıdaki başlık yeterince açıklayıcı.

temiz derken, iyi kullanılmış 1 yada en fazla 2.sahibinden,

km sinden ziyade darbe almamış olması benim için önemli,

aklınızda olsun dostlar.

he bu arada lpg'siz olması çok önemli, deli gibim yaksın sorun değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cevaplar icin tesekkurler,

malatya cok uzak direk o ilani dustum,

2. ilan yayindan kalkmis

diger ilan ise araci gordum , kullandim , guzel araba km si azda olsa modeli cok dusuk geldi,

biraz daha aranicam,

iddali konusu ise sirket islerinde kuşlanacagim, amortismanida icinde olacak sekilde ayda 150 lt benzin istihkakim olacak.

tek kusuru iste 97 oktan almak zorundayim :(

hicde sevmem o benzini ama mecbur, mazdalar yinde pahali ,

honda city yeni kasalarda gozume hos duruyor acikcasi , japon oda.

2. eli biraz daha iyi ve fiyat olarak biraz daha uygun 28 29 a bulunabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız 2004 ile 2008 modeller arasında çok farklılıklar var. Kabaca 2004-2006-2008 modeller birbirinden farklıdır. En makyajlısı da 2008 dir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız 2004 ile 2008 modeller arasında çok farklılıklar var. Kabaca 2004-2006-2008 modeller birbirinden farklıdır. En makyajlısı da 2008 dir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-lgp-li-plus-4-lastik-yeni-plussunroof-plus2009-model-122283716/detay/

su ilan goz kirpiyor, yeni gordum. lpg istemiyordum olmadi soktururum,

onden 500 tllik hasar var demis ama anlamadim kaput kapagi biraz havada duruyor sanki,

istihbarati olan yada dusuncesi olan varsa paylasirsa sevinirim.

honda hic bilmedigim bir araba , japona japon diye ongordugumden benzetme yapmistim, domestos hocam :) , zaten tr de yok yeni kasasi citynin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önden hafif hasarlı, o bahsettiğiniz ayrık kısım yapıldığında düzelir mi? Bu bir soru işareti, araç ve fiyat bence uygun...

Fakat;

Bu fiyatlara Bir iki model düşüğünü ve dynamic olanını tercih edin derim naçizane.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

domestos hocam supersin, gecenin bu saatinde bile aninda cevapsin :)

ilginize tesekkurler, pendikteyim zaten olmadi gider bi gorurum araci yarin kismetse.

Forum süper olunca bize de ayak uydurmak düşüyor sadece... Tavsiye ederim.

;)

Aracını alana kadar buralarda olup, aldıktan sonra kaçanlardan olmayasın.

Sağlıcakla, hakkında hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız bu ilanın verilme tarihi 19/04/2013 yani 1 ayı geçmiş, bu fiyata bu aracı 1 aydan fazla süredir alan çıkmamışsa bi durup düşünmek gerekir. Çünkü fiyat gerçekten makul, bu aracın birkaç gün içinde, hemde istanbul gibi bi yerde hemen satılması gerekirdi diye düşünüyorum. Bence aracın problemi sadece görünen küçük hasardan ibaret değil gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2005 model dinamik aracımız var.darbesi değişeni kesinlikle yok. sürtmelerden lokal boyalar var ,tamponlar ve sol arka kapıda. araç ilk elden sıfır almıştık.şu an 120 binde.lpg li.motorunda ve lpg de en ufak sorun yok .dilediğiniz ustaya gösterebirsiniz.araç anamurda ve titanyum gri renk sedandır.lastikler yeni.ilgilenirseniz görüşebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forum süper olunca bize de ayak uydurmak düşüyor sadece... Tavsiye ederim.

;)

Aracını alana kadar buralarda olup, aldıktan sonra kaçanlardan olmayasın.

Sağlıcakla, hakkında hayırlısı.

kesinlikle öyle bir niyetim yok , bu samimiyet olduğu sürece  akside zor.

şimdiden burası bana çok şey kattı diyebilirim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnız bu ilanın verilme tarihi 19/04/2013 yani 1 ayı geçmiş, bu fiyata bu aracı 1 aydan fazla süredir alan çıkmamışsa bi durup düşünmek gerekir. Çünkü fiyat gerçekten makul, bu aracın birkaç gün içinde, hemde istanbul gibi bi yerde hemen satılması gerekirdi diye düşünüyorum. Bence aracın problemi sadece görünen küçük hasardan ibaret değil gibi.

az önce aradım 2 gün önce verdim diyor eleman, sağlık olsun, neye hallensek gidiyor.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar fiyatta düştüm. Borcum dolayısıyla satıyorum. 2007 Model Mazda 3 1.6 Dynamic aracım var. Hasar kaydı dolayısıyla fiyatı cazip. 4 ay önce yaptırdım. Servis bakımlı baskı balata vs eksiksiz.

21.000 TL.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-1.6-dynamic-full-masrafsiz-sunroof-8-hava-yastigi-abs-esp-126070758/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracımı aldım arkadaşlar,

2006 model mazda 3 comfort,çok az hasarlı,otomatik vites, ilk sahibinden 50 binde,

kaporayı verip el sıkıştım.

Yarında sorun çıkmazsa topic açıp resimleri koyacağım.

ne demiş atalarımız,

gezen tilki, yatan aslandan evladır,

her pazar beyaz papyondaydım, 3 gidişimde orda yakaladım.

çok beğendim ve çok içime sindi,

çok mutluyum be yaaa, darısı tüm mazda arayanların başına,

amman zabahlar  olmasın.

:egy: :egy: :egy: :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öncelikle hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin bende mazda 3 bakıyorum uzun süredir ama ne yazıkki 1-1,5 aydır ne oldu anlamadım özellikle mazda-3 piyasası acayip derecede fırladı 2005-2006 dinamik modeller 25-27 arası gezerken bu rakam 29-30 oldu sanırım biraz daha bekleyeceğim gönlümdeki mazda için ya da öteleyeceğim hiç istemesemde kısmet diyelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2009-mazda-3-touring-hatchback-manuel-masrafsiz-110976694/detay/

teşekkürler ,iyi niyetleriniz için,

hacim bu arabaya bak o zaman, o paralara 2009 model,

sürdüm kullandım  ,

içi mis gibi kokuyor, ön konsolu harika 2009 model olduğundan parlak cam var,

iç döşemeleri çok güzel ve yeni kokuyor.

he sen ne almadın o zaman dersen, bütçemi aşıyordu  ve birde manuel vites olması

düşündürdü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...