Jump to content

Kasko Yardım

Superas
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar, bikaç kişi kaskosunda ilk hasarda masraf 1.000liranın altında çıkarsa kasko bozulmuyor demişti.

Bu özellik hangi kaskolarda var bilen var mı?

Baştan söyleyeyim benim ki Anadolu sigorta ve ancak %60 hasarsızlık indirimine ulaşırsan yararlanabiliyormuşsun... >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

12

• Selman

9

• Mücahit

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

Arkadaşlar, bikaç kişi kaskosunda ilk hasarda masraf 1.000liranın altında çıkarsa kasko bozulmuyor demişti.

Baştan söyleyeyim benim ki Anadolu sigorta ve ancak %60 hasarsızlık indirimine ulaşırsan yararlanabiliyormuşsun... >:(

benimkide anadolu ama öyle %60 a ulaşınca falan demediler??
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana da pert ya da hırsızlık halinde sıfır araç veriliyor dediler ama poliçeyi okuyunca anladım ki, ilk 6 ay için geçerli, Özhan bu bilgiyi dikkatli bir şekilde poliçeni okursan alabilirsin, poliçede yazmıyorsa sigortacıların kıyak yapma gibi bir alışkanlıkları yoktur, ümitlenme....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Poliçede öyle bir ibare yoksa hasarsızlık ölür.adamlar reklam yapıyor söylediklerini poliçeye yazmıyorlar buna çok dikkat etmek lazım arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kısmetse seneye hasarı ödeyenlerin arasından en ucuzuna yaptırıcam, 12 yıldır anadolu sigorta aynı kişiye yaptırıyordum, babamın oğlu diil.Artık hangisi daha ucuzsa o.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

benim bildiğim kadarıyla buşekilde bi işeyiş olan kasko yok.dediğiniz %60lık hasarsızlık yapı kredide var oda sigorta bedelinin %10 u nu gecmeyen hasarlar için gecerli ama buda yıl içindeki toplam hasar bedeli için gecerli.

yani 30000 ytl lik bir araçta yıl içinde 3000 ytl ye kadar olan hasarlarda gecerli..

ancak bu ilk yıldaki kaskolar için sökonusu olamaz

öreneğin:axa oyakta hasarsızlıgı %60olan bi kaskoda olan ilk hasarda hasarsızlık bir basamak geriler.ikncisindede kalkar.

yks de ise yıl içinde dediğim oranda olna hadarlardan2 basamak geriler ama kalkmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kısmetse seneye hasarı ödeyenlerin arasından en ucuzuna yaptırıcam, 12 yıldır anadolu sigorta aynı kişiye yaptırıyordum, babamın oğlu diil.Artık hangisi daha ucuzsa o.

bence kangisi ucuzsa ona yaptırcam diğe bir düşüncen olmamalı.olabilecek herhangi bir hasar durumunda veya çalınma vs. gibi risklerde hasarını enkısa sürede ödeyecek seni uğraştırmayacak bir sigorta şirketinden yaptırnalısın kaskonu.axa yapıkredi anadolu gibi lider sıgorta şirketlerinden yaptırmanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence kaskoda fiyattan çok sözleşmeye dikkat etmek lazım. Yılda verdiğin 200 YTL fazladan para senin için milyarlarca değer edebilir. Bence anadolu sigortada devam et, çünkü ben yaptırmadan önce çok soruşturdum ve piyasada bence en güvenli, en kapsamlı ve iyi sigorta.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ben başak sigortadan 1033 lira ya yaptırdım

neler dahil buna terör afet dahilmi yada ikame araç mini onarım hizmetleri varmı yada arac içindeki degerli eşya hasarsızlıgı bozmadan  sigortaya dahilmi bunlar bence önemli şeyler ve toplamda fazla bişey oynatmoyor primlerde yani çok ucuz olması bence önemli degil içerik önemli
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bülent abi hiç bakmadım ama sordum buna herşey dahilmi diye evet aklınıza gelen herşey var dedi bide benim geçen senden hasarsızlık indirimim vardı poliçeye bakar daha ayrıntılı yazarım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben Anadolu sigorta kullanıyorum ve memnunum.Birkere kullanmak zorunda kaldım ondada hiç sorun çıkmadı.7 gün araç tahsis ettiler.Otomatik olsun dedim onuda yaptılar.Ben sigorta işlemlerimi sigortam net'ten yaptırdım.Karşılaştırma imkanı oluyor.Hiçde sorun çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servislerinizle anlaşmalı olmaları onemli tabi.birde full anlayışlarında neler var bu cok daha onemli.orneğin cekici hizmetinde km sınırlaması.

hasarsızlığı bozan veya bozmayan unsurlar.tampon ayna gibi hasarlarda bile hasarsızlığı bozmayan şirketler var.ddediğim gibi:

500 e yaptırırsın 3500e de.başınızı ağrıtmayacak kısa surede sorununuzu cozecek (aa bu sayılmaz bu yoktu gibi:) ) cevaplar olmayacağınız şirketleri kullanmanızı tavsiye ederim.

birde hasarsızlık kdemeleri önemlibazısı 20 20 giderken 60 a kadar bazısı 40a kadardır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben güven sigortaya ful kasko 500 ytlye yaptırdım

Pardon arkadaşlar bir açıklamayı unutmuşum Güven sigorta tarım kredi kooperatifiyle anlaşmalı bende tarım kredi kooperatifine üye oldum.kendi üyelerine %50 indirim yapıyorlar.4 yıldır %50 indirimli yaptırıyorum.(Çokmu açık gözüm ne)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pardon arkadaşlar bir açıklamayı unutmuşum Güven sigorta tarım kredi kooperatifiyle anlaşmalı bende tarım kredi kooperatifine üye oldum.kendi üyelerine %50 indirim yapıyorlar.4 yıldır %50 indirimli yaptırıyorum.(Çokmu açık gözüm ne)

abi neden açık gözlülük olsun,%50 indirim muazzam bi rakam yani  :ohmy:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...