Jump to content

2012 ve 2014 Mazda6 Ön Yan Burundan Çarpma Testi

gomodoejderi
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İçkiyi kulağıyla içen de mi var????

Ben içki içmiyorum ama alkol kullanıyorum. Mecburuz, daha iyi dezenfektan yok çünki... Şimdi alkolü içene mi, kullanana mı bu yasak? veya düzenleme...

Alkolün yasaklandığı yok ki abi... Satış saatleri düzenlendi sadece... Alkolü ağzına içemeyenlerle uğraşan birisi olarak bu düzenlemeyi yeterli görmesemde destekliyorum...

Boynuz esprisinde olduğu gibi lafı d.tünden anlayanlar olabilir, bu yüzden alkolü ağzına içebilenlere sözün yok diye vurgulamak istiyorum...

:tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İçkiyi kulağıyla içen de mi var????

Ben içki içmiyorum ama alkol kullanıyorum. Mecburuz, daha iyi dezenfektan yok çünki... Şimdi alkolü içene mi, kullanana mı bu yasak? veya düzenleme...

Bu düzenleme alkolü gerektiği gibi içemeyen için bence... Kadıköy belediyesi ile Kadıköy emniyeti bu tarz bir uygulama yaparak sonuçları karşılaştırmışlar.

Kişilere karşı yapılan suçlarda %30, mala karşı işlenen suçlarda %50 azalma olmuş...

Bu benim için gayet yeterli bir sonuç.

Sen alkolü kullanmaya devam et abi sana yasak yok.

;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer yüzdeler bunlarsa, bence tamamen yasaklasınlar...

Bu düzenleme alkolü gerektiği gibi içemeyen için bence... Kadıköy belediyesi ile Kadıköy emniyeti bu tarz bir uygulama yaparak sonuçları karşılaştırmışlar.

Kişilere karşı yapılan suçlarda %30, mala karşı işlenen suçlarda %50 azalma olmuş...

Bu benim için gayet yeterli bir sonuç.

Sen alkolü kullanmaya devam et abi sana yasak yok.

;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer yüzdeler bunlarsa, bence tamamen yasaklasınlar...

Tamamen yasaklamayı hiç bir yönetim göze alamaz, neticede alkole talep var ve olacak... Ancak; adam gibi iç(e)meyenlerin cezalarını başkaları çekmesin... Bunun önüne geçecek tedbirler alınmalı...

Şu anda yapılan düzenleme bence tamamen yeterli değil ama bir nebze olsun sokakta oluşan suçların bir bölümünü önleyebilir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...