Jump to content

SkyActiv ve 2014 Mazdalar Değişime Hazır mısınız?

bunk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bu haberin videosunu bulamadım, TV de izledim. Yeni  Mazdaların baştan aşağıya yeni teknoloji ile ve KODO tasarımı ile gelecek diyor Sayın Yurdakulu. Mazda 3 2014 modeli de bu şekilde olacakmış. Çok heyecanlandım Allah hepimize SkyActiv nasip eder inşallah

http://ekonomi.haberturk.com/otomobil/haber/697607-mazda-iddiali-geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2014 dedi Sayın Yurdakulu programda ben onun yalancısıyım. 2014 ün ilk yarısında tüm modellerde kodo tasarımı ve skyActiv olacak dedi. Belki 2014 de çıkacak olan 2015 modellerini kastetmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel haberler :) ama fazla satmasın yine de :P her yerde mazda görmek istemiyorum :D şimdi yolda hiç tanımadığın bir mazda sahibi görsen hemen muhabbete dalarsın. Ama focus,merso kullanıcılarının öyle bir şansı yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugün 2011 model mazda 3 aracımı dizel mazda ile değiştirmek için galeriye gittim. aldığım cevap 2014 te skyaktiv motor un geleceği ve mazdanın kaportasının değişeceği yönünde oldu. bu durumda beklemenin faydalı olacağını söyledi. ben de öyle yapmaya karar verdim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu model ile Mazda yollarda daha da artacak tabi dezavantaj olabilir.

0 için beklemekte fayda var

Denildiğine göre baştan ayağa değiştirilmiş, kasa ve teknoloji, şanzumanda 6 ileri dedi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ustam demeee

cx3 ü hayal etmeye çalıştım bu citreön ün ds3 ü gibim gib şey galiba

hele mazda 2 nasıldır

waay arkadaş içim gıcıklandı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Skyactıv'ın yakıt tuketimi icin sehir ici 7 lt sehir disi 5 litre deniyor birkac yerde gordugum kadariyla. Bu degerler sanirim 2.0 motorlar icin gecerli. Ben yeni tasarimi begendim, bence ilk kasa kadar karizmatik ve ondan daha agresif olmus. Suan satilan 2nd generation benim pek hosuma gitmiyordu, sedanin arka tasarimi bana pek hitap etmedi. Eger 1.5 veya 1.6 motorlarda sehirici 5,5-6 litreyi yakalayabilirse suanki benzin fiyatindan 25-30 kurus yakar demektir. Performansi nasil olur bilemiyorum tabi ama su benzin fiyatinda performansin birinci onceligimiz olmasi da mumkun degil zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...