Jump to content

1. Nesil Mazda 3 Yakıt Tüketim Değerleri

Superas
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar ben bugun uzun yolla gittim istanbul kütahya babam kullanıyodu 4 devirde vites degiştiriyordu ama sonuç 9.0 :tey: bu araba nezaman az yakacak sehir içide 10 babam bumu az yakıyo sehir dışında diye güzelde bir laf söyledi bende  :-[ ben ona hep az yakıyo herkez öyle diyor dedim ama sonuç :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

selman abi nasıl abartmışız araba abartmış 10 gösteriyo devirli kullanıyorum gercekten sen nasıl kullanıyorsun abi tarif ette bizde kullanalım öyle bide öyle deniyelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otomatikleri bilemem ancak zamanında vites değiştirerek ve de itiraf etmek gerekirse genellikle uzun yolda ortalamam 7.6...Arabayı zorlamam, 150 yi geçmem....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla Mücahit Abi normal 2 şerit gidiş-geliş şehirlerarası yolda geçmiyorum da, 6 şerit bölünmüş yol yaptılar, orda yol da müsaitse 120-130 oluyo ister istemez, fark edince yavaşlıyorum ama...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkesin sürüş karakteri bellidir..ama benim gibi kullananlar , yani bi deponun yarısı tasarruf yarısı da gazolin (=böyle agresif falan yani.arkadaş arası bi deyimi daha katayım bari foruma)

kullanıma göre yıllık ortalamayı vermişim var mı ötesi de demişim : 8,3lt

bu şu demek oluyor uzun yolda falan 7,4 lere düşer, otobanda 150 km ile gittiğinizde de 9,5 lara çıkar..ama işte genel ortalama = 8,3şt

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...