Jump to content

1. Nesil Mazda 3 Yakıt Tüketim Değerleri

Superas
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Şimdi, M.E.G :

Şehir içiyse normal. Bir sıkıntı yok :)

şehir dışı hocam ta muştan geldim bursaya :) 11.2 idi ordayken bursaya gelene dek 10.5 oldu 1 aydır şehir içi geziyorum hala 10.5 :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, kralmali :

şehir dışı hocam ta muştan geldim bursaya :) 11.2 idi ordayken bursaya gelene dek 10.5 oldu 1 aydır şehir içi geziyorum hala 10.5 :) 

Şehir içi için normal hocam. Muş' tan sıfırlayıp geldiyseniz keşke net belli olurdu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, M.E.G :

Şehir içi için normal hocam. Muş' tan sıfırlayıp geldiyseniz keşke net belli olurdu :)

hadi ya sıfırlanıyo mu :) çok cahilim hocam nasıl sıfırlaya bilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, kralmali :

hadi ya sıfırlanıyo mu :) çok cahilim hocam nasıl sıfırlaya bilirim :)

Tam hatırlamıyorum fakat info tuşuna basılı tutunca sıfırlanıyordu galiba :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

1.6 benzinli
HB sport dynamic 2006 model
150 bin km'de
Şehir içi dur kalksız 100 km ortalama ile 8,5 , 9 litre civarı yakıyor kuzu.Yoğun trafikde sakin kullanım 10 ile 10,5 litreyi görüyorum.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Merhaba arkadaşlar, 2006 m3 ov aracım var, devir saati 3000 deyken araç hızı 110 kmye çıkıyor, eskilerden kalma bir söz vardır 3000 deviri geçince çok yakar gibi söylemler doğru mu? Bayramda uzun yola çıkacağım  100-110 ile yol bitmez gibi geliyor, Afyon için yola çıktığımda 2800 deviri geçmedim LPG de 23 kuruş civarı yaktı bu sefer Ankara, Tekirdağ sonrasında İzmire kadar yol yapmayı planlıyorum genelde hep şehir içi kullandım m3 ün dilini daha çözemedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...